Otwarta beta Concord startuje w przyszłym miesiącu

Otwarta beta Concord startuje w przyszłym miesiącu

Firewalk Studios zamierza zrewolucjonizować gatunek FPS dzięki nadchodzącej strzelance Concord. Gra została niedawno ujawniona, a deweloper podzielił się wieloma szczegółami na jej temat. Gra została opisana jako połączenie najlepszych funkcji z Overwatch i Destiny 2 i pozwala zaangażować się w ekscytujące bitwy 5 na 5. Dzięki kolorowym sceneriom i postaciom, dynamicznej rozgrywce i stylowi graficznemu, który unika bałaganu, wydaje się, że jest to całkiem atrakcyjne doświadczenie dla fanów gatunku. Concord wywołał pozytywne reakcje, a im więcej wiemy o grze, tym bardziej chcemy ją wypróbować.

Wypróbuj ją w przyszłym miesiącu za darmo

Jeśli jesteś zainteresowany samodzielnym odkryciem wszystkiego, co Concord ma do zaoferowania, masz świetną okazję, aby zrobić to w przyszłym miesiącu. Firewalk Studios ogłosiło otwartą betę, która pozwoli graczom na szczegółowe zapoznanie się z grą. Otwarta beta Concord rozpocznie się 18 lipca i potrwa do 21 lipca. Jeśli jednak zamówiłeś grę w przedsprzedaży, będziesz mógł zagrać wcześniej, od 12 do 14 lipca. Podczas bety gracze będą mieli dostęp do 16 unikalnych postaci, które będą obecne w grze w momencie premiery. Beta będzie działać na PC i PlayStation, a crossplay będzie włączony, ale nie ma informacji o tym, jakie tryby rozgrywki będą dostępne podczas wydarzenia.

 

 

Jeśli jesteś fanem drużynowych FPS-ów, powinieneś mieć oko na Concord. Rodzaj doświadczenia, które obiecuje, może wyznaczyć nowy standard w gatunku. Premiera gry zaplanowana jest na 23 sierpnia na PC i PlayStation 5. Jak zwykle, możesz skorzystać z naszej porównywarki cen, aby sprawdzić najlepsze oferty na zamówienie Concord w przedsprzedaży.

118.69zł
Concord
Concord
  • Kategorie : Gry akcji , First-Person Shooter
  • Edytor : PlayStation Publishing LLC
  • Deweloper : Firewalk Studios
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 23 sierpnia 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare