Oswój własnego zombie w Welcome to ParadiZe

Oswój własnego zombie w Welcome to ParadiZe

Istnieje całkiem sporo gier z gatunku zombie survival, które pozwalają zanurzyć się w świecie opanowanym przez nieumarłych, ale Welcome to ParadiZe przyjmuje znacznie bardziej oryginalne podejście do gatunku, zamiast po prostu zmuszać cię do niszczenia hord zombie, jak na przykład w Dead Island 2. W tej ekscytującej grze akcji znajdziesz się w świecie, w którym dziwna technologia pozwala ci kontrolować wygłodniałe zombie i sprawiać, że wykonują za ciebie całą brudną robotę. To nie jest tak, że stajesz się ostatecznym nekromantą, ponieważ zombie są raczej niestabilne, ale zombie mogą stać się twoimi towarzyszami po oswojeniu, jeśli nie masz nic przeciwko posiadaniu nieumarłego sojusznika, który normalnie próbowałby zjeść twój mózg. Welcome to ParadiZe jest wyjątkowe pod tym względem, ale gra jest również pełna innych niespodzianek.

Mistrz zombie w krainie zombie

Welcome to ParadiZe to postapokaliptyczna przygoda, w której celem gracza jest przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Akcja gry toczy się na pustkowiu, a ty będziesz musiał znaleźć sposób na zbudowanie schronienia i odpieranie nieustannych ataków nieumarłych. Na pustkowiach czyhają jednak inne niebezpieczeństwa, a odkrywanie lokalnej flory i fauny doprowadzi do kilku niespodzianek. Możesz jednak liczyć na nieocenionych sojuszników, jeśli podejmiesz wystarczające ryzyko. Zorganizuj zasadzkę i uwięź zombiaka, a będziesz w stanie kontrolować i oswoić go za pomocą specjalnej technologii. Wtedy będziesz miał nieumarłego niewolnika, który będzie dla ciebie walczył, pracował i robił wszystko, co zechcesz. Tylko nie spodziewaj się, że będzie bardzo inteligentny.

W Welcome to ParadiZe zombie będą potrzebować twojego przewodnictwa i musisz mieć je stale na oku, na wypadek gdyby coś poszło nie tak. Ale jeśli poradzisz sobie z presją, zombie znacznie ułatwią ci życie. Każ im zbierać materiały i budować solidne fortyfikacje, zastawiaj pułapki, aby powstrzymać nieznośnych wędrowców, którzy przychodzą do twojego obozu, i opracuj plan obrony, który wykorzysta twoich towarzyszy jako mięso armatnie, jeśli chcesz. W końcu na zewnątrz jest ich więcej, jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby je oswoić.

 

 

Welcome to ParadiZe oferuje tryb wieloosobowy i możesz dzielić się swoją przygodą z innymi graczami, jeśli chcesz. Do ciebie należy decyzja, czy chcesz nawiązać kontakty towarzyskie, czy po prostu wolisz przetrwać w pojedynkę, ale nie zapominaj, że zombie są cennym towarem.

Jeśli chcesz dołączyć do przygody, w której zombie są czymś więcej niż tylko bezmyślnymi potworami żądnymi mięsa, Welcome to ParadiZe jest grą dla ciebie. Skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić klucz do gry Welcome to ParadiZe przed jutrzejszą premierą gry i zacznij myśleć o zabawnych imionach dla swoich zombie zwierzaków.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare