Ogłoszono datę premiery Dragon Quest III HD-2D

Ogłoszono datę premiery Dragon Quest III HD-2D

Square Enix zaprezentowało podczas Nintendo Direct nowy zwiastun Dragon Quest III HD-2D , odświeżonej wersji klasycznej gry RPG. Zapowiedź ujawniła również datę premiery. Dragon Quest III HD-2D pojawi się na Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC przez Steam i Microsoft Store 14 listopada 2024 roku. W tym samym zwiastunie ujawniono istnienie Dragon Quest I & II HD-2D Remake, służącego jako narracyjna kontynuacja Dragon Quest III HD-2D Remake, z szacowaną premierą w 2025 roku.

Dragon Quest III HD-2D Remake to oszałamiająca reimagining ukochanego klasyka i pierwsza odsłona epickiej narracji Erdrick Trilogy (choć niektórzy z najbardziej zagorzałych fanów serii mogą się z tym nie zgodzić). Pierwsze trzy gry Dragon Quest otrzymają wizualną ucztę z żywą grafiką HD-2D i wrażeniami z gry jak żadne inne dzięki nowym i zmodernizowanym funkcjom oraz dopracowanej narracji. Gracze mogą wyruszyć w niezapomnianą przygodę fantasy, aby uratować świat przed nadciągającym mrocznym złem. Dragon Quest III HD-2D Remake jest tworzony przez ARTDINK (Triangle Strategy) i Team Asano (Octopath Traveler, Bravely Default II). Tomoya Asano i jego zespół są twórcami silnika graficznego HD-2D, który został wykorzystany w wielu nowych grach Square Enix i remake'ach klasycznych tytułów.

 

 

Dragon Quest III HD-2D Remake zadebiutuje 14 listopada

Dragon Quest III HD-2D Remake opowiada historięwielkiego bohatera Ortegi, który pożegnał się z żoną i synem, wyruszając na misję pokonania złoczyńcy Archfienda, Baramosa. Ortega zawiódł w swojej misji, a Baramos nadal zagraża światu. Teraz, w dniu swoich szesnastych urodzin, jedyny syn Ortegi zostaje wezwany przez króla Aliahan i otrzymuje misję najwyższej wagi: podjąć się misji Ortegi, pokonać Baramosa i ocalić świat. W towarzystwie grupy towarzyszy podróży wybranych na początku gry, gracze zanurzają się w rozległym świecie HD-2D wypełnionym miastami, lochami i jaskiniami, spotykają fascynujące postacie i walczą z zaciekłymi potworami w ulepszonej walce turowej.

Zamówienia przedpremierowe na Dragon Quest III HD-2D Remake są już dostępne na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC za pośrednictwem Steam i Microsoft Store na Windows. RPG pojawi się 14 listopada, podczas gdy Dragon Quest I & II HD-2D Remake ma zostać wydany w 2025 roku. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zaczyna się historia dziedzictwa Erdricka, powinieneś sprawdzić naszą porównywarkę najlepszych ofert na Dragon Quest III HD-2D Remake i zostać bohaterem, który został ci przeznaczony.

  • Kategorie : Gry fabularne
  • Edytor : Square Enix
  • Deweloper : Square Enix
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 14 listopada 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare