Kinguin advent rest
 
 

Oglądaj Ubisoft Forward, aby otrzymać darmową kopię Watch Dogs 2

Oglądaj Ubisoft Forward, aby otrzymać darmową kopię Watch Dogs 2

Ostatnia ogromna ilość odwołanych imprez z powodu pandemii zmusiła wiele firm do zorganizowania własnych imprez online, aby ogłosić swoje nowe gry i nadchodzące projekty. Do tej pory widzieliśmy ich wiele, ale teraz kolej na jednego z głównych twórców i wydawców gier, firmę Ubisoft, która posiada dość popularne licencje, takie jak Assassin's Creed, Tom Clancy's Rainbow Six, Far Cry czy Just Dance. W ten weekend odbędzie się transmisja na żywo z Ubisoft Forward, którą będzie można oglądać online, aby odkryć plany firmy na nadchodzące miesiące. Ale nawet jeśli nie jesteś zainteresowany tym, co mają do powiedzenia, być może zechcesz obejrzeć transmisję na żywo, ponieważ będą one ujawniać, jak uzyskać darmową kopię Watch Dogs 2 podczas trwania imprezy.

"Nie zapomnij zalogować się na swoje konto Uplay kiedykolwiek po zakończeniu Trackmanii i przed końcem głównego pokazu, aby odebrać darmową kopię Watch Dogs 2 na PC oraz aby mieć szansę odpowiedzieć na błahe pytania i wygrać kilka nagród do różnych tytułów Ubisoft".

 

 

Podczas imprezy spodziewamy się usłyszeć nowości i obejrzeć nowe filmy z nadchodzącymi grami od francuskiej firmy. Będą to prawdopodobnie Trackmania, Watch Dogs Legion i inne. Nie jesteśmy pewni, jaki materiał filmowy z Assassin's Creed Valhalla będziemy mogli obejrzeć, ponieważ niedawno wyciekło dość długie wideo z rozgrywki. Ponadto, jest całkiem prawdopodobne, że Ubisoft ogłosi kilka nowych gier i opowie nam o swoich planach na konsole nowej generacji.

Jeśli chcesz obejrzeć Ubisoft Forward i otrzymać darmową kopię Watch Dogs 2 wszystko co musisz zrobić, to odwiedzić oficjalną stronę z transmisją na żywo 12 lipca. Godziny rozpoczęcia imprezy w zależności od regionu znajdziesz na zdjęciu poniżej.

 

ubisoft forward

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

17.37zł
Watch_Dogs 2
Watch_Dogs 2
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare