Watch Dogs 2 i Football Manager 2020 są darmowe na PC

Watch Dogs 2 i Football Manager 2020 są darmowe na PC

Epic Games Store od kilku tygodni rozdaje gry niskoprofilowe, ale zaskoczyła nas nowa oferta, która zawiera nie jedną, ale trzy różne gry, które wyglądają całkiem interesująco. Możesz odebrać Watch Dogs 2, Football Manager 2020Stick It To The Man! zupełnie za darmo poprzez aplikację Epic Games Store. Aby dodać gry do swojej biblioteki gier na stałe, musisz się zalogować na swoje konto i odebrać je. Oferta będzie dostępna przez cały tydzień, więc jest więcej niż wystarczająco dużo czasu na podjęcie decyzji.

Watch Dogs 2 śledzi historię Marcusa Hollowaya, utalentowanego młodego człowieka, który dołącza do grupy hakerów, aby zlikwidować potężny system operacyjny, który kontroluje każdy aspekt życia mieszkańców San Francisco. Jego wysiłki pozwolą mu odkryć skorumpowany system, który manipuluje ludźmi i angażuje zarówno prywatne firmy, jak i organizacje rządowe. Wykorzystując swoje umiejętności hakerskie, Marcus będzie musiał unikać tych, którzy na niego polują i zrobić wszystko, co w jego mocy, aby odkryć spisek, który miałby globalne reperkusje.

 

 

Football Manager 2020 to najbardziej kompletny symulator zarządzania piłką nożną, który postawi Cię w roli szefa własnego klubu piłkarskiego. Gra zawiera wiele nowych funkcji i ulepszeń graficznych, które przenoszą popularną serię zarządzania na nowy poziom. Możesz ustalać własne cele i rozwijać swój klub przez kilka sezonów z nowymi doradcami, którzy pomogą Ci we wszystkich aspektach zarządzania.

 

Na koniec, Stick It To The Man! jest platformówką akcji, która postawi Cię w sytuacji Ray'a, człowieka, który żyje we wszechświecie, gdzie wszystko jest zrobione z papieru i naklejek. Po tym jak został wrobiony w przestępstwo, którego nie popełnił, przypadkowo zyskuje dziwne moce, które pozwalają mu manipulować otaczającym go światem, składając go, zrywając, zdejmując naklejki i przyklejając je gdzie indziej, a on użyje tych mocy, aby spróbować rozwiązać swój problem z prawem.

 

 

Te trzy gry będą bardzo miłym dodatkiem dla każdej biblioteki. Pamiętaj, że masz tydzień na zdobycie ich za darmo, zanim zostaną zastąpione nowymi. W tym przypadku będzie to Roller Coaster Tycoon 3: Complete Edition, który będzie dostępny 24 września.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare