You are here
We also support
 
 
 
 

Nowa ekspansja Hearthstone zabiera Cię do Akademii Scholomancjum

Nowa ekspansja Hearthstone zabiera Cię do Akademii Scholomancjum
15 lip 2020, 12:41

Ci, którzy grali w World of Warcraft, rozpoznają Scholomancjum jako jeden z ikon lochów, które były dostępne w MMORPG Blizzarda od momentu jego uruchomienia. Podobnie jak wiele innych miejsc w Azeroth, doznała ona pewnych zmian, gdy pojawiła się ekspansja Cataclysm, ale nadal rzuca wyzwania graczom, którzy połączyli mroczną magię z nieumarłymi potworami. Ale Scholomancjum również znajdzie się w centrum uwagi w nowym rozszerzeniu Hearthstone, a akademia magii okaże się być idealnym miejscem do wprowadzenia do gry nowych, ekscytujących mechanizmów gry i typów kart. Blizzard opublikował właśnie film z zapowiedzią i daje nam zupełnie nowe spojrzenie na Akademię Scholomancjum.

 

 

Akademia Scholomancjum nie doda do Hearthstone czegoś tak ważnego jak nowa klasa. Przecież Łowca demonów został dodany w ostatnim rozszerzeniu, a niektóre z kart, które do niego dołączono, mogą wymagać jeszcze dopracowania. Ale Akademia Scholomancjum wniesie do Hearthstone sporą dawkę nowości. Główną z nich są karty Dual-Class, które połączą w sobie mechanikę, która od czasu premiery darmowej, kolekcjonerskiej gry karcianej Blizzard jest wyłączną klasą: Doda ona nowy poziom głębi do budowania talii i zaoferuje graczom wiele nowych możliwości.

 

 

Drugą dużą zmianą, którą Akademia Scholomancjum wprowadza do gry, jest nowe słowo kluczowe, Spellburst. Działa ono w bardzo szczególny sposób, który niewątpliwie będzie miał ogromny wpływ na Heartstone. Za każdym razem, gdy gracz rzuci zaklęcie, uaktywni się efekt Spellbursta z jego kart w grze. Jak widać na poniższych przykładach, istnieje kilka bardzo ładnych efektów, więc jest bardzo prawdopodobne, że ta nowa mechanika będzie kluczowym elementem wielu talii. Akademia Scholomancjum doda również kolejny nowy typ karty, Studia, które pozwolą Ci odkryć kartę i zmniejszyć koszt many kolejnej karty tego typu, którą grasz.

 

 

Jak widzisz, Akademia Scholomancjum ma cały potencjał, aby być jednym z najzabawniejszych rozszerzeń Hearthstone'a i będziemy odkrywać więcej nowych kart, które doda do gry w tygodniach poprzedzających jej wydanie, co nie powinno zająć zbyt wiele czasu.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare