Hearthstone otrzymuje nowy tryb rozgrywki i nowe rozszerzenie

Hearthstone otrzymuje nowy tryb rozgrywki i nowe rozszerzenie

Blizzardowi udało się przekształcić Hearthstone w grę, która ma dużą bazę graczy, mimo że rywalizacja o pozycję lidera w gatunku kolekcjonerskich gier karcianych jest w rzeczywistości bardzo trudna. Dość dużo gier należących do tego gatunku pojawiło się w ciągu ostatnich kilku lat, zwłaszcza na urządzenia mobilne, a nawet z tymi wszystkimi konkurentami Hearthstone nadal jest jedną z najbardziej popularnych gier. To prawdopodobnie z powodu ogromnej popularności World of Warcraft, na którym gra jest oparta, ale także dlatego, że twórcy wciąż aktualizują Hearthstone o nowe rozszerzenia i tryby gry, aby wzbogacić doświadczenie oferowane przez grę. To jest dokładnie to, co dzieje się również teraz. Hearthstone otrzymuje nowe rozszerzenie, Obłędny Festyn Lunomroku, a także zupełnie nowy tryb rozgrywki PvP Arena zwany Starcia

Dodatek Obłędny Festyn Lunomroku będzie się koncentrować wokół słynnego miesięcznego wydarzenia z World of Warcraft i będzie oznaczać powrót starych bogów do Hearthstone. Te niesamowicie potężne stworzenia będą miały bez wątpienia duży wpływ na budowanie talii przez kolejne miesiące, ale rozszerzenie zawiera również nowe słowo kluczowe, Splugawienie, i wiele innych kart. Karty Splugawienia ulepszają się w ręce po zagraniu karty o wyższym koszcie. Legendarną kartę Silasa Lunomroka można również zdobyć za darmo, logując się do Hearthstone.

 

 

Starcia to tryb rywalizacji podobny do Areny, w którym wybierasz bohatera i skarb oraz przystępujesz do zawodów, aby wygrać jak najwięcej rund i zdobyć nagrody. Będzie on działał w systemie sezonowym i w każdym sezonie będzie miał ograniczony wybór bohaterów i skarbów, z których możesz wybierać. Zamiast budować talię wybierając z kilku opcji, stworzysz talię piętnastu kart z własnej kolekcji, wybierając ze Scholomancjum, Pewnej nocy w Karazhanie, Klątwa Naxxramas, i talii Podstawowej oraz Klasycznej na pierwszy sezon Starć. Za każdym razem, gdy wygrasz mecz, suma punktów życia zostanie zwiększona, a ty będziesz mógł wybrać jeden z trzech zestawów kart podzielonych według tematu lub potężnych skarbów, które dodasz do swojej talii.

 

 

Starcia będą dostępne dla wszystkich graczy Hearthstone 12 listopada, ale jeśli chcesz zagrać w jego wczesny dostęp, możesz zakupić w grze duży pakiet przedmiotów, który pozwoli Ci spróbować już dziś, a także zawiera mnóstwo pakietów kart i innych rzeczy.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare