Nintendo zapowiada rozszerzenie Pokémon Scarlet i Violet

Nintendo zapowiada rozszerzenie Pokémon Scarlet i Violet

Wczorajszy Nintendo Direct przyniósł nam garść zapowiedzi dla hybrydowej platformy Nintendo. Choć większość z nich dotyczyła nowych gier, to znalazło się również miejsce na nowości dotyczące tytułów już wydanych. Jako jedna z najważniejszych franczyz japońskiej firmy, Pokémon musiał się tam znaleźć i mogliśmy obejrzeć zupełnie nowy materiał filmowy prezentujący nadchodzące dwuczęściowe rozszerzenie do Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, najnowszych dwóch odsłon popularnej serii.

Większa Paldea

The Hidden Treasure of Area Zero Part 1: The Teal Mask i Part 2: The Indigo Disk zostały zapowiedziane kilka miesięcy temu i przyniosą nowe krainy do odkrycia wraz z nowymi Pokémonami do złapania i innymi funkcjami. Niektóre z nich można obejrzeć w poniższym zwiastunie.

 

 

Łącznie 230 powracających Pokémonów zostanie dodanych do Pokémon Scarlet i Pokémon Violet wraz z rozszerzeniem. Pojawią się również nowe legendarne Pokémony, w tym Ogerpon i Terapagos, a także inne nowe Pokémony, takie jak Okidogi, Munkidori i Fezandipiti, które chroniły krainę Kitakami od czasów starożytnych. Są w stanie osłabić przeciwnika potężnymi atakami, które mogą go zatruć. Dzięki nim wszystkim i nie tylko, z pewnością nie zabraknie ci nowych stworzeń do dodania do swojej kolekcji. Miasto Mossui, Akademia Blueberry i podmorska Kopuła Terarium zapewnią wiele okazji do przygód i eksploracji.

The Hidden Treasure of Area Zero Part 1: The Teal Mask i Part 2: The Indigo Disk pojawią się jeszcze w tym roku, a przed premierą znajdziesz je tanio w naszej porównywarce wraz z najlepszymi ofertami na klucze Pokémon Scarlet i Pokémon Violet na Nintendo Switch.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare