Pokémon Scarlet i Violet otrzymają DLC

Pokémon Scarlet i Violet otrzymają DLC

Wczorajszy livestream Pokémon Presents pozostawił nam kilka ogłoszeń dotyczących ulubionej przez fanów serii gier o potworach. Najbardziej soczysta z nich ujawniła, że najnowsze odsłony popularnej serii doczekają się w tym roku rozszerzenia. Historie Pokémon Scarlet i Pokémon Violet zostaną rozszerzone o dwuczęściowy dodatek DLC o nazwie The Hidden Treasure of Area Zero.

Pierwsza część DLC pojawi się jesienią pod tytułem The Teal Mask. Zabierze cię do krainy Kitanami na wycieczkę ze szkołą. Poznasz nowych przyjaciół, a także napotkasz nowe typy Pokémonów, które dodasz do swojej kolekcji. Druga część DLC, The Indigo Disk, zadebiutuje zimą przyszłego roku i będzie kontynuować historię w Blueberry Academy.

 

 

Nowe i powracające Pokémony

The Hidden Treasure of Area Zero przyniesie trzy nowe Pokémony do walki i złapania. Okidogi, Munkidori i Fezandipiti. Ponadto kilka nowych legendarnych Pokémonów zostanie dodanych do Pokémon Scarlet i Pokémon Violet wraz z DLC: Ogerpon pojawi się wraz z pierwszą częścią, a Terapagos będzie dostępny wraz z wydaniem The Indigo Disk. Nintendo potwierdziło, że w DLC pojawi się ponad 230 Pokémonów ze starszych gier. Biorąc pod uwagę, że Pokémon Scarlet i Pokémon Violet mają obecnie łącznie 400, wzrost jest dość znaczący i nie zabraknie stworków do złapania i trenowania, aby uzupełnić swój Pokedex.

W przyszłości pojawi się więcej nowości niezwiązanych z DLC do Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, w tym nowy Tera Raid z dwoma nowymi Paradox Pokémon: Walking Wake w Scarlet i Iron Leaves w Violet. Są one oparte odpowiednio na Suicunie i Virizionie.

Jeśli chcesz odkryć nowy region w Paldei, DLC będzie do zdobycia w Nintendo eShop przed premierą. Aby kupić najtańsze kody Pokemon Scarlet i Pokemon Violet na Switch, możesz w każdej chwili skorzystać z naszej porównywarki.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare