Nintendo opublikowało zwiastun Paper Mario: The Thousand-Year Door

Nintendo opublikowało zwiastun Paper Mario: The Thousand-Year Door

Mario to kultowa postać z gier wideo i gwiazda wielu tytułów. Przez lata ratował księżniczkę Peach przed niezliczonymi niebezpieczeństwami w różnych platformówkach. Istnieje jednak specyficzna seria gier wideo, która jest bardzo wyjątkowa. Mowa oczywiście o Paper Mario. W tej serii postacie i świat są wykonane z papieru, co pozwala na interakcje, które są zupełnie inne niż w jakiejkolwiek innej grze Super Mario. Legendarny bohater powraca w nowej przygodzie z Paper Mario: The Thousand-Year Door, remake'u gry wydanej na GameCube w 2004 roku, który został przeprojektowany na nowoczesne konsole.

Oficjalny opis Paper Mario: The Thousand-Year Door brzmi następująco:

"Nikczemne X-Nauts przybyli po skarb za Tysiącletnimi Drzwiami! Z mapą od księżniczki Peach i pomocą kilku mieszkańców, Mario podróżuje przez kolorowy świat wykonany z papieru, aby znaleźć go pierwszy. Aby zwyciężyć w tej misji, będziesz musiał awansować Mario i jego przyjaciół, opanować ataki oparte na czasie i odznakach, aby zaimponować publiczności na scenie walki, i wykorzystać wszystkie umiejętności, które wynikają z bycia przeklętym - a raczej wygodnie wykonanym z papieru - jak składanie się w samolot, aby przejść przez duże szczeliny lub obracanie się na boki, aby prześlizgnąć się przez wąskie otwory ".

Wszystko to może brzmieć dziwnie, jeśli po raz pierwszy słyszysz o grachPaper Mario, ale Nintendo opublikowało film przeglądowy, który rzuca nieco światła na mechanikę rozgrywki i nowe funkcje w Paper Mario: The Thousand-Year Door, gdy gra zostanie wydana na Nintendo Switch. Obejmują one na przykład Pit of 100 Trials, galerie sztuki do odblokowania i nie tylko.

 

 

Już w przyszłym miesiącu

Premiera Paper Mario: The Thousand-Year Door jest zaplanowana na 23 maja 2024 roku na Nintendo Switch. Jeśli chcesz dołączyć do Mario w jego najnowszej papierowej przygodzie i odkryć tę nową i nowoczesną wersję klasyka, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani cdkey Paper Mario: The Thousand-Year Door. Jeśli jednak nie możesz czekać do tego czasu, Paper Mario: The Origami King jest już dostępne na PC i Nintendo Switch.

  • Kategorie : Przygodowe , Gry fabularne
  • Edytor : Nintendo
  • Deweloper : Intelligent Systems
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 23 maja 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare