Instant Gaming EU
 
 

Nie, Party Animals nie posiada trybu offline

Nie, Party Animals nie posiada trybu offline

Party Animals miało być jedną z tych udanych gier, w które gra się z przyjaciółmi w weekendy. Założenie stania się pluszakiem, aby wziąć udział w intensywnych bitwach z fizyką, w których walczysz z innymi pluszakami w kształcie zwierząt, było bardzo atrakcyjne dla wielu graczy. Dzięki temu gra znalazła się wśród najczęściej zamawianych tytułów na Steam przed premierą, która miała miejsce kilka dni temu. Później jednak Party Animals spotkało się z wieloma kontrowersjami, gdyż jej deweloper został oskarżony o fałszywą reklamę i z tego powodu gra została zbombardowana negatywnymi recenzjami na Steam.

 

 

Wielkie nieporozumienie

Deweloper Recreate Games pierwotnie ogłosił Party Animals jako grę online i offline. Okazuje się jednak, że aby zagrać w grę, trzeba być online, a studio szybko przystąpiło do wyjaśniania, że cały problem wynika z błędu w tłumaczeniu. Według dewelopera, zdanie "Paw it out with your friends both online and offline" oznaczało coś innego.

"Naszą intencją w tym zdaniu było przekazanie, że możesz grać ze znajomymi zdalnie (online) lub razem w tej samej lokalizacji przy użyciu tego samego urządzenia (offline) na podzielonym ekranie.

Wydaje się jednak, że to stwierdzenie doprowadziło niektórych graczy do przekonania, że Party Animals obsługuje tryb offline. Żałujemy tego nieporozumienia i pragniemy wyjaśnić, że gra nie ma, ani nie planujemy wprowadzenia, trybu offline. Party Animals wymaga obecnie połączenia online. Aby zapobiec dalszym nieporozumieniom, zmieniliśmy opis gry".

Pomimo możliwego nieporozumienia, Party Animals nadal oferuje całkiem niezłą zabawę tym graczom, którzy chcą zostać pluszakami. Dzięki rozgrywce z fizyką ragdollową, ponad 30 zwierzętom do wyboru i 20 różnym mapom do odkrycia, gra jest bardzo dobrą opcją na spędzenie weekendu lub wieczoru na zabawie ze znajomymi. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem gry w najlepszej cenie, możesz zdobyć klucz Party Animals na PC za pomocą naszej porównywarki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare