Nadchodząca aktualizacja Balatro wprowadzi nowe mechaniki dla Jokerów

Nadchodząca aktualizacja Balatro wprowadzi nowe mechaniki dla Jokerów

Balatro zaskoczyło ostatnio wszystkich fanów gier pokerowych swoją unikalną mechaniką rozgrywki. Dodanie wielu trybów rozgrywki i niespotykanych dotąd właściwości do szerokiej gamy Jokerów obecnych w grze pozwoliło na liczne interakcje w rozgrywce i funkcje roguelite. Kolorowa grafika w stylu pixel-art i chwytliwa ścieżka dźwiękowa dopełniły innowacyjną formułę, która sprawiła, że gra stała się ulubieńcem wielu graczy. Deweloper LocakThunk jest gotowy podbić stawkę i ogłosił nową łatkę do gry, która doda wiele nowości.

Nowe rodzaje Jokerów

Aktualizacja 1.0.1c wprowadza mnóstwo interesujących zmian, które znacząco wpłyną na wybór rozgrywki w Balatro. Jokery mogą być teraz "nietrwałe", co sprawia, że przestają działać po określonej liczbie rund. Ponadto możesz użyć swoich pieniędzy w grze, aby kupić "wypożyczone" Jokery, które będą kosztować określoną kwotę gotówki z góry i nieco większą opłatę za każdą kolejną rundę, w której chcesz je mieć aktywne. Te dwie nowe kategorie dla Jokerów dodają Balatro znacznie więcej elastyczności, ale aktualizacja wprowadzi również kilka innych zmian w grze. Na przykład skalowanie stawek zostało zmniejszone dla wyższych trybów trudności, co daje wytchnienie graczom zmagającym się z nimi, a także wprowadzono wiele drobnych zmian w balansie.

 

 

Nowa aktualizacja Balatro jest już dostępna do testów na Steam dla wszystkich graczy, którzy posiadają grę. Należy sprawdzić zakładkę właściwości gry w launcherze Valve, aby uzyskać dostęp do wersji beta łatki przed jej oficjalną premierą, którą deweloper zapowiedział na przyszły tydzień. Jeśli chcecie zapoznać się z całością informacji o patchu, są one dostępne w oficjalnym poście za pośrednictwem Reddita.

Balatro pozostaje największą niespodzianką ostatnich lat, jeśli chodzi o gry wideo o tematyce pokerowej, dzięki swojej unikalnej mechanice rozgrywki. Gra sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy w pierwszym miesiącu, a liczba ta z pewnością wzrośnie wraz z nadchodzącymi zmianami. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tanią kopię Balatro na PC i zanurzyć się w tym ekscytującym doświadczeniu.

30.40zł
Balatro
Balatro
  • Oficjalna strona : Balatro
  • Kategorie : Zwykły , Strategiczne
  • Edytor : PlayStack
  • Deweloper : LocalThunk
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 20 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare