Instant Gaming EU
 
 

Balatro rewolucjonizuje pokera, aby uczynić go jeszcze bardziej ekscytującym

Balatro rewolucjonizuje pokera, aby uczynić go jeszcze bardziej ekscytującym

Istnieje ogromna liczba gier wideo, które pozwalają grać w pokera we wszystkich jego odmianach. Najsłynniejsza gra karciana posłużyła jako inspiracja dla dużej listy gier, które skupiały się głównie na ozdabianiu doświadczenia dodatkowym błyskiem, ale zachowywały podstawowe doświadczenie bez zmian. Balatro pokazało jednak, że pokera można ulepszyć dzięki pomysłowej mechanice, aby uczynić go jeszcze bardziej ekscytującym, przynajmniej w grach wideo. Gra stworzona przez LocalThunk została wydana niedawno i przyciągnęła uwagę wielu fanów pokera dzięki swojej unikalnej mechanice.

Nie jest to zwykła gra w pokera

Podobnie jak w wielu innych grach, w Balatro grasz w pokera. Jednak gra wykorzystuje Jokery, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia z rozgrywki, które odróżniają ją od wszystkiego, co widziano wcześniej. W grze występuje wiele rodzajów Jokerów, a każdy z nich ma inną funkcję, która może wpływać na inne karty, ostateczny układ i wyniki zakładów. Możesz użyć tych kart, aby stworzyć synergię i radykalnie zmienić przebieg gry i wygrać duże pieniądze. W trakcie gry Balatro pozwala odblokować dodatkowe talie ze specjalnymi modyfikatorami, kartami bonusowymi i nie tylko. Wszystkie z nich będą miały znaczący wpływ na twoje gry, ponieważ pozwolą ci tworzyć niemożliwe kombinacje.

 

 

Mechanika w Balatro przyczynia się do zapewnienia solidnego i zabawnego doświadczenia, które sprawi, że będziesz przyklejony do ekranu przez wiele godzin. Gra sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy w ciągu pierwszego miesiąca i z pewnością jej popularność będzie rosła w nadchodzących tygodniach. Gra nie potrzebuje fantazyjnej grafiki, aby oferować atrakcyjne wrażenia ze zbierania kart i budowania talii. Im większe postępy, tym trudniejsze wyzwanie, ponieważ będziesz mieć dostęp do większej liczby kart i większej liczby opcji.

Wydawca Playstack podziękował graczom za wsparcie i potwierdził, że jest mile zaskoczony, że gra radzi sobie tak dobrze.

"Sukces gry jest świadectwem jakości i kreatywności, jaką może zapewnić sektor niezależny, udowadniając, że nawet w niepewnych czasach innowacyjne gry mogą się rozwijać. Składamy najszczersze podziękowania każdemu graczowi, który dołączył do nas w tej przygodzie".

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem gier karcianych i pokerowych, czy też szukasz ekscytującego karcianego roguelike, Balatro wystarczy, abyś był zadowolony przez długi czas. Jak zwykle, pamiętaj, aby skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić klucz Balatro na Steam w najlepszej cenie i zacząć grać już dziś.

32.50zł
Balatro
Balatro
  • Oficjalna strona : Balatro
  • Kategorie : Zwykły , Strategiczne
  • Edytor : PlayStack
  • Deweloper : LocalThunk
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 20 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare