Można odebrać Seven: Enhanced Edition za darmo na PC

Można odebrać Seven: Enhanced Edition za darmo na PC

Wygląda na to, że ten tydzień będzie świetny, aby zdobyć kilka dobrych gier za darmo na PC. Jak mówiliśmy kilka dni temu, Tyranny i Pillars of Eternity, dwie świetne gry fabularne opracowane przez Obsidian Entertainment, będą dostępne za darmo w Epic Games Store w czwartek wieczorem. Ale Humble Bundle również zdecydował się na rozdanie w tym tygodniu kolejnej darmowej gry i możesz otrzymać darmową kopię gry Seven: Enhanced Edition, odwiedzając humblebundle.com i ją odebrać. Gra zostanie dostarczona na Twoje konto GOG i będzie Twoja na stałe.

Seven: Enhanced Edition to gra akcji RPG z otwartym światem, która przypomina dwie pozostałe gry, o których mowa wcześniej. Posiada również grafikę izometryczną, ale rozgrywka jest zupełnie inna, ponieważ gra skupia się na walce i ukryciu. Będziesz grał jako Master Thief Teriel, który został wysłany na misję, która może wstrząsnąć fundamentami świata Vetrall Empire. Będzie on badał więzienną wyspę Peh, gdzie magia i technologia się łączą, aby stworzyć świat fantasy jak żaden inny. Zmuszony przez demona do pójścia naprzód i stawiania czoła wielu wrogom i niebezpiecznym sytuacjom, Teriel będzie przeżywał bardzo trudne chwile, próbując uciec z tego przeklętego miejsca. Niezależnie od tego, czy jako środek do opuszczenia Peh wybierze skradanie czy brutalną siłę, ma do dyspozycji szeroki wachlarz opcji, które pozwolą mu poradzić sobie z każdym nadchodzącym zagrożeniem.

 

 

Seven: Enhanced Edition zawiera grę podstawową Seven: The Days Long Gone i jej rozszerzenie Drowned Past, które wprowadza do gry nową frakcję zwaną Enclave. Rozszerzenie dodaje zupełnie nową historię, która skupia się na odkryciu zatopionego statku, który podobno jest pełen skarbów, a także zawiera więcej broni i umiejętności dla Twojej postaci.

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare