Instant Gaming EU
 
 

Monster Hunter Stories doczekało się nowego zwiastuna prezentującego ogólny zarys rozgrywki

Monster Hunter Stories doczekało się nowego zwiastuna prezentującego ogólny zarys rozgrywki

Z okazji 20-lecia serii Monster Hunter, Capcom ponownie wydaje tytuł Monster Hunter Stories, pierwotnie wydany na Nintendo 3DS, na nowe platformy w formie remastera, wprowadzając kilka ulepszeń do gry. Zapowiedziany 21 lutego remaster Monster Hunter Stories trafi na PC, PlayStation 4 i Nintendo Switch 14 czerwca.

Monster Hunter Stories oferuje unikalny zwrot w rozgrywce serii. Tutaj nie tylko walczysz z potworami, ale także zawierasz z nimi sojusze. Wciel się w jeźdźca potworów, buduj więzi z tymi majestatycznymi stworzeniami i przekształcaj różne z nich w swoje lojalne potwory, wyruszając w epicką przygodę. Ta turowa gra RPG wprowadza fascynujący system rekrutacji nowych potworów. Każdy z nich posiada unikalne geny, nawet jeśli należą do tego samego gatunku. Przeniesienie tych genów do innych potworów może odblokować zupełnie nowy zestaw umiejętności. Capcom zaprezentował nowy zwiastun, przedstawiający wciągającą rozgrywkę.

 

 

Gracze mogą spodziewać się wielu nowych funkcji podczas zagłębiania się w Monster Hunter Stories, w tym pełnych głosów postaci w języku japońskim i angielskim, nowego trybu muzealnego i aktualizacji, które wcześniej były dostępne tylko w Japonii. Nowa wersja oryginalnego Monster Hunter Stories będzie również oferować bardziej szczegółową oprawę wizualną dla większych ekranów, w tym ulepszenia modelowania, tekstury w wysokiej rozdzielczości i oświetlenie. Niedawno Capcom zorganizował specjalną transmisję na żywo z gry, podczas której udostępnił ponad 30 minut rozgrywki.

 

 

Monster Hunter Stories to spinoff głównej serii, który przyjmuje inne podejście, aby przemówić do innych odbiorców franczyzy. Jednak ci, którzy wolą oficjalną sagę, powinni poczekać do 2025 roku na nowy tytuł o nazwie Monster Hunter Wilds, który trafi na nową generację. W międzyczasie mogą doświadczyć życia łowcy, grając w Monster Hunter: World lub Monster Hunter Rise, dwa najnowsze tytuły serii, które sprzedały się już w ponad 100 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Monster Hunter Stories pojawi się 14 czerwca na PC, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Kontynuacja, Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, również pojawi się tego samego dnia na PlayStation 4, która jest już dostępna na PC i Nintendo Switch. Dla tych, którzy są zainteresowani grą i chcą zobaczyć, jak działa turowa gra RPG osadzona w uniwersum potworów Capcom, miej oko na naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze oferty na Monster Hunter Stories i zapewnić sobie świetne ceny w momencie premiery gry.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare