Miejski symulator Gord wrzuca cię do lasu nawiedzanego przez potwory

Miejski symulator Gord wrzuca cię do lasu nawiedzanego przez potwory

Jeden z najbardziej niezwykłych symulatorów, jakie pojawiły się w ostatnim czasie, Gord od Team17 to gra o zarządzaniu miastem i przetrwaniu, w której musisz kierować swoim ludem, aby przetrwać w surowej i zakazanej krainie. Wygląda to jak Diablo zmieszane z Age of Empires z domieszką Darkest Dungeon. Zwiastun "They Call It Gord" można obejrzeć tutaj:

 

 

Jesteś odpowiedzialny za osadę Gord, skromne miasteczko zamieszkane przez odporny lud znany jako Plemię Świtu. Jak w każdym symulatorze budowania miasta, musisz zarządzać jedzeniem, schronieniem, bezpieczeństwem i szczęściem mieszkańców wioski, jednocześnie starając się rozwijać i wzbogacać ich życie.

Niestety, las nie ułatwi ci tego zadania. Sąsiednie plemiona szturmują osadę i mordują jej mieszkańców. Co gorsza, potwory ze słowiańskiego folkloru wędrują po lesie, żerując na nieostrożnych. A w lesie czają się jeszcze gorsze zagrożenia, tajemnicze moce, które chcą wyrządzić ci krzywdę.

Niestety, musisz wysyłać swoich mieszkańców na misje dla dobra osady. Może to być polowanie na potwory, powstrzymanie plagi lub odkrycie tajemnic starożytnych. Tak czy inaczej, twoi ludzie nie są wiedźminami. Będziesz musiał ich uzbroić i pilnować ich mierników obciążenia i zdrowia psychicznego. Możesz badać technologię, modlić się do bogów i korzystać z mocy wiedźm w swoim mieście. Zaklęcia mogą zwiększyć twoją ofensywę, obronić mieszkańców wioski lub kontrolować śmiercionośne bestie, ale pamiętaj, że jest to mroczny świat, a cena za każdą magię jest wysoka.

Gord nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale ma się ukazać na PC latem. Jeśli masz ochotę na utrzymanie wieśniaków przy życiu w lesie pełnym śmiercionośnych potworów, miej oko na naszą porównywarkę, gdzie znajdziesz klucz Gord na PC w przystępnej cenie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

64.28zł
Gord
Gord
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare