Medal of Honor: Above and Beyond pokazuje swój multiplayer

Medal of Honor: Above and Beyond pokazuje swój multiplayer
7 gru 2020, 13:20

Medal of Honor był jedną z najważniejszych strzelanek pierwszoosobowych wydanych w tamtych czasach na oryginalnym PlayStation. Jej popularność otworzyła drogę dla kilku sequeli, które miały zostać wydane na kilku platformach, w tym na PC. Seria skupia się głównie na II wojnie światowej, w którą zazwyczaj gra się jako członek Office of Strategic Services (OSS), ale najnowsze gry z tej serii są osadzone w różnych scenariuszach. Medal of Honor: Above and Beyond to nadchodząca odsłona, która przyjmie zupełnie inne podejście do rozgrywki, ponieważ wykorzysta technologię VR, aby zapewnić ekscytujące wrażenia. W grze wcielisz się w żołnierza przedostającego się na terytorium wroga podczas II wojny światowej, a Twoim zadaniem będzie sabotowanie jego działań bez wykrycia. Poza kampanią dla jednego gracza, w Medal of Honor: Above and Beyond będzie również dostępna rozgrywka wieloosobowa, a o tym, jak to będzie wyglądać, można się przekonać w poniższym filmie.

 

 

Jak widać, w Medal of Honor: Above and Beyond dostępnych będzie kilka trybów wieloosobowych. Należą do nich Mad Bomber, Deathmatch, Team Deathmatch, Blast Radius i Domination. Każdy z nich będzie miał inne cele i warunki zwycięstwa, które trzeba będzie spełnić. Jak widać na filmie, rozgrywka wygląda całkiem nieźle i wydaje się, że istnieje sporo opcji, jeśli chodzi o broń i możliwości taktyczne. Jedynym pytaniem na temat Medal of Honor: Above and Beyond jest to, jakie rozwiązanie deweloperzy dali dwóm głównym problemom dla tego typu gry w VR: chorobie lokomocyjnej i niezręczności ruchu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Medal of Honor: Above and Beyond powinieneś obejrzeć film pośwęcony historii, który został opublikowany kilka miesięcy temu. Będziemy Was informować na bieżąco o wszelkich innych nowościach dotyczących gry.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare