Kinguin advent rest
 
 

Medal of Honor: Above and Beyond pokazuje swój multiplayer

Medal of Honor: Above and Beyond pokazuje swój multiplayer

Medal of Honor był jedną z najważniejszych strzelanek pierwszoosobowych wydanych w tamtych czasach na oryginalnym PlayStation. Jej popularność otworzyła drogę dla kilku sequeli, które miały zostać wydane na kilku platformach, w tym na PC. Seria skupia się głównie na II wojnie światowej, w którą zazwyczaj gra się jako członek Office of Strategic Services (OSS), ale najnowsze gry z tej serii są osadzone w różnych scenariuszach. Medal of Honor: Above and Beyond to nadchodząca odsłona, która przyjmie zupełnie inne podejście do rozgrywki, ponieważ wykorzysta technologię VR, aby zapewnić ekscytujące wrażenia. W grze wcielisz się w żołnierza przedostającego się na terytorium wroga podczas II wojny światowej, a Twoim zadaniem będzie sabotowanie jego działań bez wykrycia. Poza kampanią dla jednego gracza, w Medal of Honor: Above and Beyond będzie również dostępna rozgrywka wieloosobowa, a o tym, jak to będzie wyglądać, można się przekonać w poniższym filmie.

 

 

Jak widać, w Medal of Honor: Above and Beyond dostępnych będzie kilka trybów wieloosobowych. Należą do nich Mad Bomber, Deathmatch, Team Deathmatch, Blast Radius i Domination. Każdy z nich będzie miał inne cele i warunki zwycięstwa, które trzeba będzie spełnić. Jak widać na filmie, rozgrywka wygląda całkiem nieźle i wydaje się, że istnieje sporo opcji, jeśli chodzi o broń i możliwości taktyczne. Jedynym pytaniem na temat Medal of Honor: Above and Beyond jest to, jakie rozwiązanie deweloperzy dali dwóm głównym problemom dla tego typu gry w VR: chorobie lokomocyjnej i niezręczności ruchu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Medal of Honor: Above and Beyond powinieneś obejrzeć film pośwęcony historii, który został opublikowany kilka miesięcy temu. Będziemy Was informować na bieżąco o wszelkich innych nowościach dotyczących gry.

 

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare