Masz tydzień na zdobycie Torchlight 2 za darmo na PC

Masz tydzień na zdobycie Torchlight 2 za darmo na PC

Wielka szkoda, że Runic Games musiało zamknąć swoje drzwi. Studio dostarczyło nam kilka bardzo dobrych gier w czasie, gdy było otwarte, z których najbardziej zauważalne są te z serii Torchlight. Torchlight to RPG akcji, który oferuje rozgrywkę podobną do Diablo, ale wzbogaca ją o szereg nowości. Gra została wydana w 2009 roku i szybko przyciągnęła uwagę fanów tego gatunku z jego losowo generowanym wszechświatem i malowniczą oprawą wizualną. Gra stała się dość popularna, a po niej nastąpił sequel, Torchlight 2, który można dostać za darmo do następnego czwartku w Epic Games Store.

 

 

Torchlight 2 posiada funkcje, które sprawiły, że jej poprzednik odniósł sukces i wzbogaca je o jeszcze lepszą grafikę, więcej opcji personalizacji dla graczy oraz szerokie wsparcie dla modów, które pozwalają graczom na tworzenie własnych klas i modyfikowanie gry na wiele różnych sposobów. Zawiera również tryb Nowa Gra +, który zwiększa powtarzalność tytułu. Możesz grać jako jeden z czterech różnych bohaterów, kiedy gonią za złym Alchemikiem, który zniszczył miasto Torchlight. W grze znajdują się cztery różne klasy: Engineer, Embermage, Outlander i Berserker. Każda z nich może korzystać z różnych umiejętności, które można odblokować w miarę postępów w grze i które pozwolą na stworzenie własnego stylu gry.

Mimo, że Runic Games już nie istnieje, licencja Torchlight jest teraz w rękach nowych deweloperów, a oni już pracują nad Torchlight 3. Nowa część serii pierwotnie miała być jak MMORPG, ale nacisk został zmieniony w trakcie rozwoju i nowa gra będzie podążać śladami swoich poprzedników, aby dostarczyć wszystkie te cechy, które fani Torchlight kochają. Torchlight 3 jest teraz w trybie Early Access, więc nadal masz więcej niż wystarczająco dużo czasu na grę w Torchlight 2 na PC, zanim przejdziesz do następnej gry. Jeśli chcesz otrzymać Torchlight 2 za darmo na PC, wystarczy odwiedzić Epic Games Store i odebrać go, aby na stałe wzbogacić swoją bibliotekę.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare