Eneba COM
 
 

Masz tydzień na zdobycie Torchlight 2 za darmo na PC

Masz tydzień na zdobycie Torchlight 2 za darmo na PC

Wielka szkoda, że Runic Games musiało zamknąć swoje drzwi. Studio dostarczyło nam kilka bardzo dobrych gier w czasie, gdy było otwarte, z których najbardziej zauważalne są te z serii Torchlight. Torchlight to RPG akcji, który oferuje rozgrywkę podobną do Diablo, ale wzbogaca ją o szereg nowości. Gra została wydana w 2009 roku i szybko przyciągnęła uwagę fanów tego gatunku z jego losowo generowanym wszechświatem i malowniczą oprawą wizualną. Gra stała się dość popularna, a po niej nastąpił sequel, Torchlight 2, który można dostać za darmo do następnego czwartku w Epic Games Store.

 

 

Torchlight 2 posiada funkcje, które sprawiły, że jej poprzednik odniósł sukces i wzbogaca je o jeszcze lepszą grafikę, więcej opcji personalizacji dla graczy oraz szerokie wsparcie dla modów, które pozwalają graczom na tworzenie własnych klas i modyfikowanie gry na wiele różnych sposobów. Zawiera również tryb Nowa Gra +, który zwiększa powtarzalność tytułu. Możesz grać jako jeden z czterech różnych bohaterów, kiedy gonią za złym Alchemikiem, który zniszczył miasto Torchlight. W grze znajdują się cztery różne klasy: Engineer, Embermage, Outlander i Berserker. Każda z nich może korzystać z różnych umiejętności, które można odblokować w miarę postępów w grze i które pozwolą na stworzenie własnego stylu gry.

Mimo, że Runic Games już nie istnieje, licencja Torchlight jest teraz w rękach nowych deweloperów, a oni już pracują nad Torchlight 3. Nowa część serii pierwotnie miała być jak MMORPG, ale nacisk został zmieniony w trakcie rozwoju i nowa gra będzie podążać śladami swoich poprzedników, aby dostarczyć wszystkie te cechy, które fani Torchlight kochają. Torchlight 3 jest teraz w trybie Early Access, więc nadal masz więcej niż wystarczająco dużo czasu na grę w Torchlight 2 na PC, zanim przejdziesz do następnej gry. Jeśli chcesz otrzymać Torchlight 2 za darmo na PC, wystarczy odwiedzić Epic Games Store i odebrać go, aby na stałe wzbogacić swoją bibliotekę.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare