Instant Gaming EU
 
 

Marvel 1943: Rise of Hydra w oszałamiającym zwiastunie

Marvel 1943: Rise of Hydra w oszałamiającym zwiastunie

Marvel 1943: Rise of Hydra, narracyjna i przygodowa gra akcji, w której Black Panther i Kapitan Ameryka walczą podczas II wojny światowej, otrzymała zwiastun i okno premiery na 2025 rok. Gra jest produkowana we współpracy z Marvelem i Skydance New Media, nowym oddziałem Skydance Media kierowanym przez Amy Hennig, dyrektor kreatywną i scenarzystkę wszystkich gier Uncharted, które można znaleźć w Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Platformy, na których ukaże się Marvel 1943: Rise of Hydra nie zostały jeszcze ogłoszone.

Zwiastun daje fanom wgląd w oryginalną historię, która zabiera graczy na przygodę z czasów II wojny światowej z zestawem czterech grywalnych bohaterów w różnych momentach gry.

 

 

Fabuła gry Marvel 1943: Rise of Hydra rozgrywa się w chaosie wojny. Kapitan Ameryka i Azzuri, Czarna Pantera z 1940 roku, muszą przezwyciężyć dzielące ich różnice i zawrzeć trudny sojusz, aby stawić czoła wspólnemu wrogowi. Walcząc u boku Gabriela Jonesa z Wyjących Komandosów i Nanali, wakandyjskiego szpiega, który przeniknął do okupowanego Paryża, muszą połączyć siły, aby udaremnić złowrogi spisek, który grozi przekształceniem zniszczenia II wojny światowej w ostateczne powstanie Hydry.

Wraz z rozwojem fabuły gry gracze wcielą się w cztery główne postacie: młodego Steve'a Rogersa, znanego jako Kapitan Ameryka; Azzuriego, dziadka T'Challi i Czarnej Pantery z czasów II wojny światowej; Gabriela Jonesa, amerykańskiego żołnierza i członka Wyjących Komandosów; oraz Nanali, wakandyjskiego szpiega osadzonego w okupowanym Paryżu.

Nowy zwiastun fabularny został ujawniony podczas prezentacji Epic Games State of Unreal, podczas której Skydance New Media i Epic Games ogłosiły trwającą współpracę w celu zapewnienia najnowocześniejszej oprawy wizualnej w Marvel 1943: Rise of Hydra. Prezentując najnowsze funkcje silnika Unreal Engine 5.4 firmy Epic, Skydance New Media zaprezentowało zwiastun i specjalny podgląd kluczowej sceny między Kapitanem Ameryką a Czarną Panterą w okupowanym Paryżu.

Gra ukaże się w 2025 roku, a gracze mogą spodziewać się rozgrywki inspirowanej kultowymi komiksami, filmami i serialami Marvela. Marvel 1943: Rise of Hydra oddaje akcję, emocje i globalną przygodę, która przyciąga fanów od dziesięcioleci. Chociaż platformy i dokładna data premiery nie zostały jeszcze ogłoszone, już teraz możesz mieć oko na naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze oferty na Marvel 1943: Rise of Hydra. Tymczasem, jeśli jesteś fanem gier o superbohaterach, nie zapomnij sprawdzić najnowszego Marvel's Spider-Man 2, czekając na inne, takie jak Marvel's Blade, które wciąż jest w fazie rozwoju.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare