Letnia wyprzedaż Steam 2024 jest już dostępna z tysiącami zniżek

Letnia wyprzedaż Steam 2024 jest już dostępna z tysiącami zniżek

Kolejny rok, kolejna wielka letnia wyprzedaż Steam. Czas zapełnić koszyk wszystkimi grami, w które na pewno zagrasz - prawda? Ponieważ jest to wielkie wydarzenie, towarzyszą mu jak zawsze dodatki, takie jak karty handlowe do zdobycia, odznaki do zdobycia i nie tylko. Ale tak naprawdę, wszyscy chcecie tylko słodkich zniżek, prawda?

Przygotowali nawet zwiastun wydarzenia:

 

Tegoroczna wyprzedaż oznacza wprowadzenie kategorii Głębokie Rabaty, w której Steam wyróżnia różne popularne tytuły i oferuje bardziej znaczące rabaty. Obejmują one Disco Elysium, Batman: Arkham Knight, Frostpunk, Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Ghost Recon Wildlands, przecenione aż o 90%. Najważniejsze wydarzenia tej wyprzedaży obejmują również 60% zniżki na Crusader Kings 2, 80% zniżki na Assassin's Creed Valhalla oraz 70% zniżki na The Callisto Protocol. Nawet stosunkowo niedawne premiery, takie jak Palworldi Manor Lords mają znaczne zniżki.

To również dobry czas dla fanów Soulsów, ponieważ Elden Ring przeceniony jest o 30%, choć jego niedawno uznane rozszerzenie, Shadow of the Erdtree pozostaje w tej samej cenie. Fani FromSoftware szukający czegoś innego mogą sprawdzić Armored Core 6: Fires of Rubicon przecenioną o 30% i oferującą jedne z najlepszych walk mechów, jakie można znaleźć.

W tym roku letnia wyprzedaż potrwa do 11 lipca, dając graczom dwa tygodnie na skorzystanie z letnich ofert Valve. Zniżek jest więcej, niż mogę tutaj podkreślić, lepiej samemu się o tym przekonać. Mając to wszystko na uwadze, na wypadek, gdyby wybrane gry nie zostały uwzględnione, nasze narzędzie do porównywania cen jak zawsze pomoże znaleźć najniższe ceny.

13.64zł
Frostpunk
Frostpunk
125.28zł
Elden Ring
Elden Ring
71.43zł
Manor Lords
Manor Lords
73.34zł
Palworld
Palworld
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare