Left 4 Dead 2 otrzymuje nową bezpłatną aktualizację

Left 4 Dead 2 otrzymuje nową bezpłatną aktualizację
25 wrz 2020, 19:38

Okazuje się, że Left 4 Dead 2 nie jest tak martwy, jak by się mogło wydawać. Osiem lat po ostatniej aktualizacji, wieloosobowa gra survival horror wydana przez Valve w 2009 roku otrzymuje więcej treści w nowym DLC. Cold Stream ukazał się w 2012 roku i od tego czasu Valve nie zrobił wiele dla gry, więc dlaczego teraz i jak to Left 4 Dead 2 otrzymuje więcej treści? Cóż, odpowiedź jest dość prosta, gra ma tak zaangażowaną społeczność graczy, którzy ją uwielbiają, że 30 z nich współpracowało z deweloperem Valve w ciągu ostatnich 11 miesięcy, aby stworzyć zupełnie nowy content do gry.

Aktualizacja The Last Stand przynosi 20 nowych aren przetrwania, kampanię z historią skupioną na mapie przetrwania The Lighthouse, cztery nowe areny scavengerów oraz kilka nowych broni, osiągnięć i ulepszeń w grze. Jeśli jesteś fanem wieloosobowej gry typu zombie shooter, możesz po prostu zaktualizowaćLeft 4 Dead 2 i otrzymasz całą tę zawartość za darmo na PC.

 

 

To nie jest tak, że Left 4 Dead 2 stanie się nową grą z aktualizacją, ale jeśli zastanawiasz się, jak to możliwe, że w grze, która została wydana jedenaście lat temu, wciąż jest średnio 10.000 graczy dziennie i napędza graczy do tworzenia dla niej darmowej zawartości, możesz spróbować samemu znaleźć odpowiedź.  Spodziewaj się ekscytującej rozgrywki stając się ocalałym, który walczy z hordami niezwykle agresywnych zombie w strzelaninie pierwszoosobowej, która skupia się na rozgrywce kooperacyjnej poprzez kilka trybów i kampanii. Możesz grać w Left 4 Dead 2 na Steamie za darmo przez kilka następnych dni i oczywiście znaleźć najlepszą cenę, aby kupić Left 4 Dead 2, odwiedzając naszą porównywarkę w dowolnym momencie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare