Kolejne rozszerzenie Star Wars: The Old Republic skupia się na Sithach

Kolejne rozszerzenie Star Wars: The Old Republic skupia się na Sithach

Star Wars: The Old Republic działa już od dłuższego czasu. Minęło dziesięć lat od premiery tego mmo rpg, opartego na uniwersum Star Wars i od tego czasu gra otrzymała wiele zmian i wiele dodatkowej zawartości. Najbardziej znacząca zmiana dotknęła jej model biznesowy, który teraz jest hybrydą free-to-play z opcjonalną opłatą abonamentową, która daje dostęp do dodatkowej zawartości i funkcji. Jednak Star Wars: The Old Republic wciąż jest ulubioną grą fanów licencji i posiada niesamowite linie fabularne dla każdej z klas w grze, które zmieniają levelowanie postaci w epickie doświadczenie.

W tym roku gra będzie miała dziesięć lat, a BioWare ogłosiło nowe rozszerzenie dla Star Wars: The Old Republic, które powinno pojawić się w grudniu wraz z obchodami rocznicy. Pod nazwą Legacy of the Sith, nowe rozszerzenie będzie świadkiem powrotu niesławnego Dartha Malgusa i zabierze Cię w najdalszy zakątek galaktyki. Próbując powstrzymać jego nikczemne plany, rozwiniesz swój własny styl walki dzięki nowej mechanice rozgrywki, która pozwoli Ci mieszać zdolności z różnych klas i tworzyć unikalne kombinacje. Już sama ta funkcja wystarczy, aby podekscytować wszystkich graczy, ale rozszerzenie przyniesie także nową planetę do odkrycia oraz mnóstwo dodatkowych misji i innej zawartości.

 

 

Star Wars: The Old Republic może być jedną z gier, które korzystają z obecnej sytuacji w World of Warcraft, ale nawet jeśli tak nie jest, gra utrzymała dość stabilną bazę graczy przez lata i to powinno wystarczyć, aby zagwarantować, że nie będziesz miał żadnych problemów ze znalezieniem kogoś, z kim mógłbyś dzielić swoje przygody, jeśli zdecydujesz się spróbować. Jeśli już grasz w Star Wars: The Old Republic, będziesz musiał poczekać jeszcze kilka miesięcy, zanim będziesz mógł cieszyć się zawartością Legacy of the Sith. W międzyczasie Star Wars Battlefront II, Star Wars: Squadrons i Star Wars Jedi: Fallen Order mogą być dla Ciebie innymi odpowiednimi opcjami.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare