You are here
We also support
 
 
 
 

Iron Harvest zmienia historię, aby zaoferować nam zmechanizowaną wersję starej wojny

Iron Harvest zmienia historię, aby zaoferować nam zmechanizowaną wersję starej wojny
28 lip 2020, 15:51

Trudno jest wprowadzać innowacje w niektórych gatunkach, w dużej mierze dlatego, że podstawy, które je definiują, są ustalone z góry, ale czasami dobry pomysł jest wystarczająco dobry, aby wymyślić dość ciekawą grę, i to właśnie dzieje się z Iron Harvest. Istnieje wiele gier RTS, które są oparte na historii i które oferują dokładne przedstawienia wojny w niektórych okresach. Seria Age of Empires przychodzi na myśl jako jedna z pierwszych licencji w gatunku, który miał historyczne tło, na przykład. W przypadku Iron Harvest, gra oferuje alternatywny scenariusz, w którym historia obrała inną drogę. 

 

 

Co by się stało, gdyby Wielka Wojna posłużyła do tego, by w 1920 roku przekroczyć granice postępu technologicznego? Co by się stało, gdyby trzy frakcje biorące udział w wojnie opracowały zaawansowane zmechanizowane maszyny wojenne, zdolne do szaleńczego działania na polu bitwy? Tak właśnie dzieje się w Iron Harvest, grze strategicznej czasu rzeczywistego opracowanej przez King Art Games i opublikowanej przez Deep Silver, która da nam kontrolę nad jedną z trzech frakcji, które walczą o kontrolę nad pozostałościami zniszczonej Europy po Wielkiej Wojnie.

Iron Harvest oferuje nam klasyczną rozgrywkę RTS z każdą funkcją, jakiej można by oczekiwać w nowoczesnej grze. Gra posiada trzy angażujące kampanie, które będą śledzić historię kilku bohaterów poprzez ponad 20 różnych misji. Możesz zagrać z nimi solo lub połączyć się z przyjacielem, aby w nie zagrać. Iron Harvest oferuje także różne tryby rozgrywki, w tym konkursowy multiplayer z grami rankingowymi, a w filmie opublikowanym niedawno przez Deep Silver możemy po raz pierwszy zobaczyć, jak wyglądają te potyczki. Pokazuje on setki różnych jednostek na polach bitew, gdzie piechota i ogromne maszyny muszą łączyć siły, by walczyć z wrogiem.

 

 

Jeśli Iron Harvest jest Twoim typem gry, będzie dostępny 1 września na PC i można go znaleźć w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare