Iron Harvest zmienia historię, aby zaoferować nam zmechanizowaną wersję starej wojny

Iron Harvest zmienia historię, aby zaoferować nam zmechanizowaną wersję starej wojny

Trudno jest wprowadzać innowacje w niektórych gatunkach, w dużej mierze dlatego, że podstawy, które je definiują, są ustalone z góry, ale czasami dobry pomysł jest wystarczająco dobry, aby wymyślić dość ciekawą grę, i to właśnie dzieje się z Iron Harvest. Istnieje wiele gier RTS, które są oparte na historii i które oferują dokładne przedstawienia wojny w niektórych okresach. Seria Age of Empires przychodzi na myśl jako jedna z pierwszych licencji w gatunku, który miał historyczne tło, na przykład. W przypadku Iron Harvest, gra oferuje alternatywny scenariusz, w którym historia obrała inną drogę. 

 

 

Co by się stało, gdyby Wielka Wojna posłużyła do tego, by w 1920 roku przekroczyć granice postępu technologicznego? Co by się stało, gdyby trzy frakcje biorące udział w wojnie opracowały zaawansowane zmechanizowane maszyny wojenne, zdolne do szaleńczego działania na polu bitwy? Tak właśnie dzieje się w Iron Harvest, grze strategicznej czasu rzeczywistego opracowanej przez King Art Games i opublikowanej przez Deep Silver, która da nam kontrolę nad jedną z trzech frakcji, które walczą o kontrolę nad pozostałościami zniszczonej Europy po Wielkiej Wojnie.

Iron Harvest oferuje nam klasyczną rozgrywkę RTS z każdą funkcją, jakiej można by oczekiwać w nowoczesnej grze. Gra posiada trzy angażujące kampanie, które będą śledzić historię kilku bohaterów poprzez ponad 20 różnych misji. Możesz zagrać z nimi solo lub połączyć się z przyjacielem, aby w nie zagrać. Iron Harvest oferuje także różne tryby rozgrywki, w tym konkursowy multiplayer z grami rankingowymi, a w filmie opublikowanym niedawno przez Deep Silver możemy po raz pierwszy zobaczyć, jak wyglądają te potyczki. Pokazuje on setki różnych jednostek na polach bitew, gdzie piechota i ogromne maszyny muszą łączyć siły, by walczyć z wrogiem.

 

 

Jeśli Iron Harvest jest Twoim typem gry, będzie dostępny 1 września na PC i można go znaleźć w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare