Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Iron Harvest dostanie dużo darmowej zawartości w tym miesiącu

Iron Harvest dostanie dużo darmowej zawartości w tym miesiącu
3 wrz 2020, 16:20

Iron Harvest został wydany zaledwie kilka dni temu i pomimo tego, że wielu ludzi uważa, że gatunek strategii czasu rzeczywistego nie przechodzi przez najlepszy moment, gra radzi sobie dość dobrze. Możliwe, że niektórzy z graczy, którzy już szaleją w Europie z armią zmechanizowanych wojsk spodziewali się, że gra będzie miała nieco więcej treści niż 30 godzin kampanii, trybów wieloosobowych i potyczek, a deweloperzy wydają się być szczęśliwi, że mogą się zobowiązać. Deweloper King Art Games ujawnił plan działania Iron Harvest na bieżący miesiąc na swoim oficjalnym koncie na Twitterze i wydaje się, że gracze będą otrzymywać nowe fragmenty treści co tydzień.

 

 

Od przyszłego tygodnia, Iron Harvest  otrzyma nową mapę 3v3 oraz opcję kooperacji w trybie kampanii, dzięki czemu gracze będą mogli podbić Europę z pomocą przyjaciela. W kolejnych tygodniach pojawi się więcej funkcji, w tym nowe mapy, leksykon i tryb rankingowy. Wszystko to przyczyni się do tego, że gracze będą mieli jeszcze więcej możliwości rozgrywki, dzięki czemu Iron Harvest stanie się pełnowartościową grą strategiczną czasu rzeczywistego, jak te najlepsze w tym gatunku.

 

 

Deweloper King Art Games nie ujawnił żadnych planów rozszerzenia zawartości Iron Harvest przynajmniej jeszcze nie teraz, a my będziemy musieli poczekać przynajmniej do przyszłego miesiąca, aby zobaczyć, czy mają dla nas więcej niespodzianek w zanadrzu. Jeszcze przed tymi dodatkami, Iron Harvest oferuje całkiem niezłą kampanię ze wspaniałą historią, która pozwoli wam doświadczyć ekscytującego konfliktu, w którym kilka różnych frakcji walczy o podbicie tego, co pozostało z Europy po zakończeniu Wielkiej Wojny. W tej alternatywnej wersji historii technologia została opracowana w bezprecedensowy sposób, a sterowane przez człowieka maszyny tworzą główną część armii każdej frakcji, oferując zupełnie nowy scenariusz prowadzenia wojny z przeciwnikami. Jeśli kochasz gry RTS, Iron Harvest to doświadczenie, którego nie możesz przegapić.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare