Eneba COM
 
 

Insurgency: Sandstorm otrzymuje nowe treści w bezpłatnej aktualizacji

Insurgency: Sandstorm otrzymuje nowe treści w bezpłatnej aktualizacji

Insurgency: Sandstorm to całkiem kompletna taktyczna strzelanka FPS, która oferuje graczom wspaniałe wrażenia poprzez zabójczą walkę w zwarciu. Ta zespołowa gra wieloosobowa jest uznaną kontynuacją Insurgency i ulepsza wiele aspektów innowacyjnej rozgrywki w oryginalnej grze, zapewniając wrażenia, które zachwyciły już ponad 5 milionów graczy. Ale wszystko można ulepszyć, a deweloper New World Interactive właśnie uruchomił nową aktualizację do Insurgency: Sandstorm, która rozszerza zawartość gry o nową mapę, nowe bronie, nowe opcje dostosowywania postaci i zupełnie nowy tryb rozgrywki.

Operation Breakway przynosi wiele ciekawych dodatków do Insurgency: Sandstorm. Pierwszym z nich jest mapa zwana Tell, która jest reimaginacją klasycznej mapy w oryginalnym Insurgency. Można w nią grać w trybach Push, Domination, Firefight, Checkpoint, Hardcore Checkpoint oraz Outpost i pozwoli ona na walkę w ciasnym środowisku miejskim, które różni się od innych map w grze.

 

 

Nowa aktualizacja Insurgency: Sandstorm zawiera również dwa nowe karabiny szturmowe dla klas Rifleman, Demolitions, Commander i Observer, a także trzy rodzaje underbarrel shotgunów, które pozwolą graczom zmodyfikować broń, tak aby w sytuacjach walki wręcz zadać dodatkowy cios. Dostępne są również trzy nowe przednie uchwyty, których można użyć, aby poprawić odpowiednio czas celowania, przeładowania i zmiany broni. Na koniec, istnieje wiele nowych kosmetycznych przedmiotów dla drużyn Security i Insurgent, które dadzą Ci więcej możliwości podczas dostosowywania swojej postaci. Niektóre z nich są odblokowywane za darmo, a inne można kupić w grze.

Operation Breakway jest już dostępna w postaci bezpłatnej aktualizacji Insurgency: Sandstorm. Jeśli nie masz jeszcze gry i szukasz ekscytującego doświadczenia FPS, w każdej chwili możesz znaleźć ją w najlepszej cenie poprzez naszą porównywarkę.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare