Instant Gaming EU
 
 

Insurgency: Sandstorm otrzymuje bezpłatną aktualizację pełną treści

Insurgency: Sandstorm otrzymuje bezpłatną aktualizację pełną treści

Wydane kilka lat temu, przez New World Interactive, Insurgency: Sandstorm stało się od tego czasu bardzo solidną opcją dla wszystkich, którzy chcieli ekscytującej strzelanki FPS dla wielu graczy. Gra oferuje graczom nowoczesne podejście do gatunku, z dużą dawką ostrej walki w zwarciu, połączoną z taktyczną elastycznością gry zespołowej, w której współpraca jest kluczem do osiągnięcia Twoich celów. Chociaż gra otrzymała trochę zawartości po wydaniu, dostępna jest nowa aktualizacja, która zawiera wiele ekscytujących nowości.

Nightfall to jak dotąd największa aktualizacja Insurgency: Sandstorm. Najważniejszym dodatkiem, jaki wprowadza do gry, są mapy nocne. Gracze mogą teraz doświadczyć, jak grać w nocy na wszystkich mapach dostępnych w Insurgency: Sandstorm, a także będą mogli skorzystać z szeregu różnorodnego wyposażenia, które pomoże im w tej sytuacji. Przedmioty te mają postać noktowizorów, latarek i dodatków podczerwieni. Musisz zachować ostrożność podczas korzystania z niektórych z nich, ponieważ mogą one ujawnić Twoją pozycję przeciwnikowi, ale także pozwolą Ci widzieć w ciemności. Ponadto dzięki tej aktualizacji do gry dodano kilka nowych broni, w tym Honey Badger, Sterling SMG, Grease Gun, AS Val i pistolet Welrod.

 

 

Aktualizacja Nightfall jest całkowicie bezpłatna dla wszystkich graczy posiadających Insurgency: Sandstorm, ale jeśli chcesz poprawić swoje wrażenia z gry i chcesz wydać dodatkową gotówkę, dostępny jest również pakiet DLC, który zawiera kilka broni i skórek postaci do dostosowania Twojej postaci. Oczywiście, jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę na zakup Insurgency: Sandstorm w dowolnym momencie, wystarczy odwiedzić naszą porównywarkę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare