Hunter x Hunter: Nen Impact właśnie otrzymało nowy zwiastun

Hunter x Hunter: Nen Impact właśnie otrzymało nowy zwiastun

Można powiedzieć, że ten rok jest całkiem niezły dla fanów anime, z wieloma grami anime wydawanymi jedna po drugiej. Mamy Sand Land, nadchodzące Dragon Ball: Sparking Zero, a teraz przygotowujemy się na zupełnie nową grę adaptującą jedną z najbardziej lubianych serii Shounen, Hunter x Hunter.

Hunter X Hunter: Nen Impact to nadchodząca bijatyka 2D stworzona przez Eighting i wydana przez Bushiroad Games. Niedawno otwarto oficjalną stronę internetową gry, ujawniając wiele szczegółów na temat grywalnych postaci, systemu walki i licznych obrazów z gry.


Otrzymaliśmy również nowe demo rozgrywki dla Hunter X Hunter: Nen Impact. Gra będzie oferować rozgrywkę 2D z bitwami 3 na 3, bardzo podobną do rozgrywki Dragon Ball FighterZ i ULTIMATE MARVEL VS CAPCOM 3. Gracze wybiorą 3 postacie do każdej bitwy, a każda z nich będzie miała swój własny ruch "asystujący". Gracze będą kontrolować głównego bohatera i mogą swobodnie przełączać się między trzema wybranymi postaciami.

Choć pojawiły się narzekania na zbyt nijaką grafikę i styl gry, Hunter X Hunter: Nen Impact wciąż wygląda na przyzwoitą bijatykę 2D do wypróbowania. Ponieważ ostatnio nie mieliśmy wielu gier anime z tego gatunku, zwłaszcza z nazwą Hunter x Hunter, a zresztą jest to tylko wersja demonstracyjna, więc te skargi mogą się całkowicie zmienić w przyszłości.

Znajome twarze

Obecnie możemy zobaczyć, że sześć postaci zostało potwierdzonych jako grywalne w wersji demonstracyjnej:

  • Gon
  • Killua
  • Leorio
  • Kurapika
  • Hisoka
  • Netero

W przyszłości z pewnością do gry zostanie dodanych więcej postaci, więc poczekajmy i zobaczmy. Gra ukaże się na PlayStation 5, Switch i PC. Jeśli jesteś wieloletnim fanem Hunter x Hunter, nie przegap tej gry, korzystając z naszej porównywarki cen, aby uzyskać najlepsze oferty na cdkeye Hunter x Hunter Nen Impact.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare