Instant Gaming EU
 
 

House Flipper 2 otrzymuje przełomowy tryb sandboxowy

House Flipper 2 otrzymuje przełomowy tryb sandboxowy

Frozen District, twórcy uznanej przez krytyków serii House Flipper, z radością informują o bardzo oczekiwanej funkcji, która zadebiutuje w House Flipper 2: trybie piaskownicy. To zupełnie nowe doświadczenie piaskownicy podnosi wrażenia z gry w renowację domu na nowy poziom. Gracze nie są już ograniczeni do zwykłego flipowania istniejących domów; tryb piaskownicy umożliwia im tworzenie domów od podstaw, odpowiadając na opinie oddanych fanów z forów i nie tylko.

Podczas gdy tryb fabularny pozostaje ukochaną funkcją odziedziczoną po House Flipper 1, teraz tryb piaskownicy obiecuje dać fanom to, czego im brakowało - i nie tylko. Tak ogromna jest ta piaskownica - lub może, jak nazywają ją deweloperzy, arena - że projektanci poziomów Frozen District zbudowali każdy dom w trybie fabularnym House Flipper 2 przy użyciu trybu piaskownicy. Daje to graczom dostęp do tych samych wyrafinowanych narzędzi, którymi posługują się twórcy gry, zasadniczo przekształcając ten tryb w zaawansowany edytor poziomów.

 

 

House Flipper 2 stawia przed graczami zadanie odnawiania i naprawiania domów poprzez burzenie ścian, usuwanie gruzu i nakładanie świeżej warstwy farby. Następnie zflipuj dom i zbuduj swoją fortunę w uroczym miasteczku Pinnacove. Pierwsza odsłona House Flipper doczekała się mnóstwa DLC, a najnowszym z nich jest House Flipper - Farm DLC.

Niektóre funkcje trybu piaskownicy:

 • Nowy tryb piaskownicy: Buduj od podstaw z niezrównaną swobodą twórczą.
 • Zaawansowane narzędzia budowlane: Użyj przyciągania siatki lub swobodnego umieszczania, aby uzyskać skrupulatny projekt.
 • Personalizacja i elastyczność: Klonowanie stylów, zmiana wysokości ścian lub przenoszenie całych domów.
 • Architektura krajobrazu: Kształtuj i kształtuj otoczenie, od pofałdowanych wzgórz po głębokie piwnice.
 • Dostosowywanie materiałów: Dynamiczne opcje zmiany wzorów ścian, kolorów i nie tylko.
 • Widok planu piętra: Tryb planowania z góry na dół dla szczegółowego projektowania i układu.
 • Rozszerzająca się biblioteka mebli: Ponad 1500 pozycji i wciąż rosnąca liczba elementów do szczegółowego projektowania wnętrz.
 • Cofnij i ponów do woli : Po prostu cofnij lub ponów kroki, oferując graczom niezrównaną elastyczność.
 • Niekończąca się personalizacja projektu: Od regulowanych ścian po szerokie spektrum kolorów do malowania.
 • Kreacje i udostępnianie społeczności: dziel się swoimi kreacjami domów z szerszą społecznością.
 • Płynność i dynamika : wstawiaj okna bez wcześniejszych wycięć, buduj piwnice i zmieniaj krajobrazy w czasie rzeczywistym.

Po premierze House Flipper 2 doczeka się stałych aktualizacji, uwzględniających opinie graczy i wprowadzających nowe, ekscytujące funkcje. Ci, którzy chcą trochę posprzątać, naprawić i zflipować, powinni mieć oko na naszą porównywarkę najlepszych ofert na House Flipper 2 i zdobyć ją przed premierą 14 grudnia na Steam.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare