Instant Gaming EU
 
 

Hot Wheels Unleashed 2 - Turbocharged już w październiku

Hot Wheels Unleashed 2 - Turbocharged już w październiku

Firma Milestone zaprezentowała kontynuację uznanej gry Hot Wheels Unleashed z 2021 roku. Zatytułowany Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged, sequel ukaże się 19 października, z zupełnie nową mechaniką, środowiskami, stylami pojazdów i trybami gry, aby ożywić zręcznościową zabawę i przenieść ją na wyższy poziom.

Zachowując uroczą estetykę modeli samochodów w dużym świecie, gra rozszerza teraz flotę wyścigową. Oprócz ponad 130 opcji pojazdów dostępnych w momencie premiery, gracze mogą doświadczyć emocji związanych z prowadzeniem motocykli i quadów. Kategorie pojazdów Stock, Powered i Ultimate będą różnicować osiągi. Jednocześnie gracze będą mogli jeszcze bardziej dostosować swój styl jazdy za pomocą punktów umiejętności, aby kupić określone profity i stworzyć idealną, niestandardową konstrukcję.

 

 

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged oferuje pięć różnych scenariuszy, każdy z unikalnymi powierzchniami wyścigowymi, które wpływają na osiągi pojazdów. Wraz z większą różnorodnością pojazdów i środowisk, które otwierają bardziej dynamiczne i strategiczne scenariusze wyścigowe, śmiałe umiejętności jazdy i manewrów są testowane poprzez dodanie dwóch nowych umiejętności - jazdy i skoku. Boczna jazda pozwoli na taktyczne uderzenia w przeciwników, omijanie przeszkód i brawurowe przewroty aż do mety, podczas gdy gracze będą mogli również wykonywać dramatyczne skoki w dowolnym miejscu i czasie.

Za naciśnięciem jednego przycisku kierowcy zyskają nowe możliwości wyprzedzania rywali, odkrywania ukrytych skrótów i nowych odcinków torów. Te innowacje, wraz z funkcjami driftu i doładowania obecnymi już w pierwszej grze, zapewniają, że każdy wyścig oferuje wyjątkowe i ekscytujące wrażenia, jednocześnie dając graczom większą kontrolę nad ich losem.

Nowe tryby gry i tryb wieloosobowy online

Tryby są zróżnicowane, w tym kampania narracyjna z czterema oryginalnymi postaciami i animowanymi scenami. Dodatkowe wyzwania, takie jak poślizgi i unikanie wypadków, mają na celu sprawdzenie umiejętności graczy. Tytuł obsługuje sieciową rozgrywkę wieloosobową (z wyjątkiem Switcha) i umożliwia tworzenie grup znajomych. Powraca również opcja dzielenia ekranu dla dwóch graczy.

Pierwsze narzędzie do tworzenia gier zostało ulepszone, z bardziej solidnym edytorem torów i aktualizacją edytora barw, który zawiera edytor naklejek, umożliwiający tworzenie i zapisywanie niestandardowych wzorów i kształtów. Cała zawartość generowana przez użytkowników będzie mogła być udostępniana na różnych platformach w momencie premiery.

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged ukaże się 19 października na PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch i PC. Fani wysokooktanowych wyścigów i adrenaliny powinni mieć oko na naszą porównywarkę najtańszych ofert Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged i pamiętać o odnowieniu prawa jazdy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare