Instant Gaming EU
 
 

Homeworld 3 został opóźniony o kilka miesięcy

Homeworld 3 został opóźniony o kilka miesięcy

Deweloper Blackbird Interactive ma pewne problemy z ukończeniem prac nad Homeworld 3 na czas. Premiera trzeciej odsłony popularnej serii sci-fi RTS została zaplanowana na 8 marca, ale gra nie jest w miejscu, w którym studio oczekiwało. Wydaje się jednak, że dwa miesiące wystarczą, by doprowadzić ją do odpowiedniego stanu i dopracować tak, by stała się godnym następcą Homeworld 2. Po szeroko zakrojonych playtestach studio doszło do wniosku, że 13 maja jest bardziej odpowiednią datą na wydanie gry i zaoferowanie graczom wrażeń, które zamierzają dostarczyć.

"Po dokładnej analizie informacji zwrotnych podjęliśmy decyzję o opóźnieniu globalnej premiery Homeworld 3 do 13 maja, z zaawansowanym dostępem ustawionym na 10 maja, aby upewnić się, że wprowadzamy ostatnie poprawki niezbędne do zapewnienia poziomu jakości, do którego dążymy i na który zasługujecie".

To nie pierwszy raz, kiedy premiera Homeworld 3 została opóźniona. Wydaje się jednak mało prawdopodobne, aby stało się to ponownie. Proces rozwoju wydaje się być prawie zakończony, a dowodem na to jest to, że możesz nawet wypróbować grę dla siebie dzięki wersji demonstracyjnej.

 

 

Dowodzenie statkiem-matką

Obecnie na Steamie dostępne jest darmowe demo Homeworld 3. Daje ono graczom możliwość wypróbowania nowego trybu War Games. Ten ekscytujący tryb rozgrywki to doświadczenie roguelike, w którym maksymalnie trzech graczy wspólnie podejmuje różne wyzwania bojowe. Po ukończeniu każdego wyzwania, statki w każdej flocie mogą zostać ulepszone przed kolejną rundą.

Osoby biorące udział w wersji demonstracyjnej Homeworld 3 muszą wiedzieć, że ich postępy zostaną przeniesione do głównej gry, jeśli zdecydują się na jej późniejszy zakup. Jak zwykle, pamiętaj, że możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze zniżki i zamówić klucz Steam Homeworld 3 przed premierą.

129.02zł
Homeworld 3
Homeworld 3
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare