Homeworld 3 to najlepsza strategia czasu rzeczywistego

Homeworld 3 to najlepsza strategia czasu rzeczywistego

Dbałość o szczegóły i wciągające doświadczenie sprawiły, że seria Homeworld stała się światowym punktem odniesienia w gatunku gier RTS science-fiction. Pierwsze dwie części serii to uznane przez krytyków gry wideo, które przyciągnęły uwagę wielu graczy, ale nadchodząca premiera Homeworld 3 pozostawi swoich poprzedników daleko w tyle. Deweloper Blackbird Interactive włożył wiele wysiłku w uczynienie z nowej gry prawdziwego arcydzieła. Wykorzystując klasyczną mechanikę jako podstawę i wprowadzając nowości, takie jak tryb roguelike, studio stworzyło grę, na którą czekali fani serii.

Pełny przegląd

Homeworld 3 będzie kontynuował historię Hiigarian poprzez ekscytującą kampanię, w której zmierzą się oni z nowym zagrożeniem, Anomalią. Wcielając się w rolę następczyni Karana, Imogen S'jet, gra pozwoli ci wyruszyć w epicką podróż przez galaktykę, zbierając zasoby, informacje o wrogu i budując pokaźną flotę zdolną stawić mu czoła w walce. Gra zawiera wiele nowych funkcji, które przenoszą rozgrywkę na wyższy poziom, a najnowszy film opublikowany przez Gearbox zawiera pełny przegląd tego, co Homeworld 3 ma do zaoferowania.

 

 

Być może najciekawszym dodatkiem, jaki Homewolrd 3 wnosi do serii, jest tryb roguelike, War Games. To wyjątkowe doświadczenie dla maksymalnie trzech graczy, które można dzielić ze znajomymi. Gracze zmierzą się w nim z coraz trudniejszymi wyzwaniami i będą mogli ulepszać swoje floty pomiędzy starciami. Powróci również tryb potyczki, który będzie kolejnym sposobem na cieszenie się doświadczeniem, tym razem w formie ekscytujących bitew PvP. A jeśli zastanawiasz się nad zawartością po premierze, deweloper ma wiele w zanadrzu na przyszłość.

Dzięki tym wszystkim funkcjom i trybom rozgrywki Homeworld 3 jest idealnym wyborem dla fanów gier wideo RTS science-fiction. Gra będzie dostępna na PC już dziś wieczorem, a ty możesz kupić tani klucz Homeworld 3 na PC za pomocą naszej porównywarki w dowolnym momencie, jeśli masz ochotę na eksplorację galaktyki.

126.24zł
Homeworld 3
Homeworld 3
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare