Hellbound, retro FPS zostanie wydany w sierpniu

Hellbound, retro FPS zostanie wydany w sierpniu

Ogłoszony po raz pierwszy w 2017 roku, Hellbound jest grą, która sprawi, że niektórzy gracze poczują wielki powiew nostalgii, ponieważ przeniesie Cię do lat 90-tych.

Hellbound jest opracowany przez niezależne argentyńskie studio Saibot Studios, które przeszło przez kickstatrter box,aby dotrzeć do naszych ekranów.Sami deweloperzy opisują swoją grę jako "FPS z lat 90-tych, dwadzieścia lat później". Hellbound czerpie inspirację z wielkich hitów tego gatunku w tamtym czasie, takich jak DOOM, Quake, czy Duke Nukem 3D, oferując wydajną i pełną akcji rozgrywkę. Zawiera mnóstwo demonów do zabicia, duże działa i metalową ścieżkę dźwiękową.

 

Zagraj jako Hellgore, malownicza postać o głębokim i gardłowym głosie dubbingującego go aktora - Artiego Widgery'ego. Twardy jak skała, ale równocześnie jest torturowaną duszą, Hellgore jest zaciekle zdeterminowany, aby dokonać zemsty i sprawić, że podłe stworzenia, które zabiły jego ludzi, będą miały trudny okres.

Użyj arsenału zardzewiałych metali, spalonego ciała i kości, jako broni, która została zbudowana w jednym celu: ZABIĆ WSZYSTKO!

Jeśli jesteś fanem tego gatunku, Hellbound jest najprawdopodobniej stworzony dla Ciebie i wkrótce pojawi się na PC poprzez Steam, ponieważ data wydania właśnie została ujawniona. Hellbound będzie można dostać w swoje ręce 4 sierpnia.

 

Pamiętaj, że jeśli nie jesteś pewien, czy kupić grę, darmowe demo jest dostępne na Steam, gdzie możesz zagrać na całym poziomie kampanii gry. A jeśli chcesz jeszcze więcej, podczas oczekiwania na premierę gry, dostępna jest również wersja darmowa, czyli tryb przetrwania. Dostępny od 2018 roku, jest to rodzaj teasera Hellbound, który na małej wysepce pozwala stawić czoła hordom demonicznych wrogów.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare