Instant Gaming EU
 
 

Greedfall 2: The Dying World przygotowuje się do premiery we wczesnym dostępie

Greedfall 2: The Dying World przygotowuje się do premiery we wczesnym dostępie

Spiders idzie o krok dalej w kierunku ulepszenia rozgrywki w Greedfall 2, aby mogła ona przewyższyć swoją poprzedniczkę. O ile oryginalny Greedfall oferuje ekscytującą przygodę osadzoną w epoce kolonialnej z odcieniem fantasy, jego sequel przeniesie graczy z powrotem do tego samego scenariusza, ale tym razem w zupełnie innej roli niż w pierwszej grze. Zamiast być szlachcicem, który przybywa na wyspę Teer Fradee i wkrótce zostaje zanurzony w przygodzie, której nigdy się nie spodziewał, w Greedfall 2 bohaterem jest tubylec, który został schwytany i zniewolony podczas najazdu. Kiedy pojawia się okazja, walczy o swoją wolność i ucieka, rozpoczynając epicką przygodę. Przyszła historia będzie pełna ekscytujących niespodzianek.

 

 

Wczesny dostęp jest rozwiązaniem 

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią Spiders, Greedfall 2 wkrótce zadebiutuje w Early Access. Gra będzie podążać podobną ścieżką jak Baldur's Gate III. Gracze, którzy zakupią grę przed ostateczną datą premiery, przyczynią się do jej rozwoju i uzyskają dostęp do ograniczonej zawartości. Cały program wczesnego dostępu zostanie prawdopodobnie rozszerzony w późniejszym czasie, ale kompletna gra powinna być dostępna do odkrycia dopiero wtedy, gdy jej ostateczna wersja będzie gotowa do wydania.

"W momencie premiery gracze będą mieli dostęp do całego początku gry. Będą mogli odkrywać nowe środowiska. A potem planujemy aktualizacje w regularnych odstępach czasu. Żeby było jasne od samego początku, save'y nie będą kompatybilne pomiędzy poszczególnymi aktualizacjami".

Greedfall 2: The Dying World będzie oferować przerywane i ograniczone doświadczenie, które będzie się znacząco zmieniać wraz z wydawaniem nowych aktualizacji, co jest dość powszechne w przypadku gier na tym etapie. Jeśli Spiders dobrze rozegra swoje karty, może to w znacznym stopniu przyczynić się do stworzenia wyjątkowego doświadczenia, jednocześnie pozwalając studiu ocenić opinie graczy na temat nowości wprowadzonych do gry, takich jak nowy system walki, który pozwala kontrolować towarzyszy.

Nie ma oficjalnej daty premiery Greedfall 2: The Dying World, ale gra będzie dostępna we wczesnym dostępie za pośrednictwem Steam jeszcze w tym roku. Jak zwykle, najlepsze oferty na zakup klucza Greedfall 2 na Steam będą dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare