Instant Gaming EU
 
 

Graj za darmo w Gears 5 przez określony czas

Graj za darmo w Gears 5 przez określony czas

Wydanie Gears Tactics odbędzie się już za kilka tygodni, więc to dobry moment dla wszystkich fanów serii, by odświeżyć sobie historię Gears of War. Nie ma lepszego sposobu na zrobienie tego niż zagranie w ostatnią części serii, a dzięki Steam możesz to zrobić za darmo przez ograniczony czas. Od dziś i przez cały weekend będziesz mógł pobrać Gears 5 na Steam i grać w nią bez konieczności płacenia. Pięć całych dni to więcej niż wystarczająco czasu, aby ukończyć kampanię gry, a nawet doświadczyć tego, co oferuje ta trzecioosobowa strzelanka opracowana przez The Coalition.

 

 

Gears 5 koncentruje się na historii Kait Diaz, która bada możliwy związek między Locust a jej własną rodziną. Świat jest w stanie chaosu po tym, jak Rój skorumpował armię Koalicji, a zbliżająca się katastrofa zagraża ludzkim miastom. Postacie z poprzednich części powrócą, aby stać się kluczowymi elementami tej ekscytującej przygody. Ale jeśli kampania Gears 5 Cię nie interesuje, gra oferuje również kilka trybów wieloosobowych, które będą znane doświadczonym graczom Gears of Wars, w tym Escape, Versus, Horde i zupełnie nowy tryb Gridiron, czyli wariant Capture the Flag, w którym dwie drużyny rywalizują o wystrzelenie neutralnej flagi w strefę przeciwnika

Jak zwykle, jeśli kupisz grę po wygaśnięciu bezpłatnego okresu próbnego, wszystkie postępy zostaną zapisane. Jako bonus otrzymasz finiszer Batista Bomb i skórkę tematyczną, która pozwoli Ci położyć kres wrogom dzięki charakterystycznemu ruchowi słynnego zapaśnika. Jeśli chcesz znaleźć najlepsze ceny Gears 5, odwiedź naszą porównywarkę w dowolnym momencie.

 

 

17.51zł
Gears 5
Gears 5
  • Oficjalna strona : Gears 5
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Xbox Game Studios
  • Deweloper : The Coalition
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 9 września 2019
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare