Gra All Walls Must Fall jest już dostępna za darmo na Steam i itch.io.

Gra All Walls Must Fall jest już dostępna za darmo na Steam i itch.io.

Inbetweengames ogłosiło, że udostępniło swoją grę taktyczną w klimacie tech-noir All Walls Must Fall do pobrania za darmo na platformach Steam i itch.io.

All Walls Must Fall to izometryczna gra taktyczna, w której akcje rozgrywają się w rytm pulsującej muzyki. Korzystając z pauzowanego systemu czasu rzeczywistego, starannie planuj swoje decyzje i wykorzystuj potężne zdolności manipulacji czasem na swoją korzyść, wykonując swoją misję w cieniu lub na widoku. Poziomy są łączone proceduralnie, dzięki czemu gra ma wysoce regrywalną strukturę kampanii, a jednocześnie oferuje indywidualnie tworzone komponenty i elementy.

Akcja gry All Walls Must Fall rozgrywa się w Berlinie w alternatywnej przyszłości 2089 roku, w której nigdy nie doszło do zakończenia zimnej wojny, a gracz wciela się w uzbrojonego w cyborgi, noszącego szelki, brodatego agenta operacyjnego, prowadzącego cyber-śledztwo i dokonującego cyber-morderstw w szeregu klubów techno. Rozgrywka toczy się gdzieś pomiędzy klasycznym, turowym roguelike'iem a czasem rzeczywistym, a akcje można przewijać, by je udoskonalić. Po każdym poziomie możesz obejrzeć powtórkę swoich działań w pulsującym rytmie techno. To bardzo stylowe i bardzo inteligentne.

 

All Walls Must Fall czerpie inspirację z klasyków gatunku, takich jak X-Com, Syndicate i REZ, a także z nowszych gier niezależnych, takich jak The Banner Saga, Braid, SUPERHOT i Crypt of the Necrodancer.

W wiadomości opublikowanej na stronie Steam, deweloper powiedział:

Minęło 6 lat odkąd wydaliśmy All Walls Must Fall i zdecydowaliśmy, że chcielibyśmy, aby każdy, kto zawsze chciał zagrać, ale nigdy nie zdążył jej kupić, miał taką możliwość. Gra jest więc teraz całkowicie darmowa na Steam i itch.io!

Mamy nadzieję, że spodoba ci się nasza gra taktyczna w stylu tech-noir, którą stworzyliśmy. Włożyliśmy w nią wiele serca i choć wszyscy zajęliśmy się już innymi projektami, to czas, w którym tworzyliśmy naszą małą niezależną grę, zawsze będzie dla nas wyjątkowy.

Uściski z Berlina,
Isaac, David i Rafał
Inbetweengames

Możesz teraz pobrać ją za darmo ze Steam i itch.io, kiedy tylko chcesz. Umowa jest stała, więc kiedy nadejdzie dzień, w którym zechcesz zapiąć szelki na trochę cyber-clubbingu, wiesz, gdzie ją znaleźć. I jak zawsze pamiętaj, aby skorzystać z naszej porównywarki, aby zapewnić sobie najlepszą ofertę na nadchodzącą ulubioną grę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare