Ghostrunner otrzymuje dużo dodatkowej zawartości

Ghostrunner otrzymuje dużo dodatkowej zawartości

Kiedy 505 Games kupiłoGhostrunner IP od All in Games, mieli ambitne plany co do postapokaliptycznej gry akcji. Rzeczywiście, Ghostrunner przyciągnęła uwagę wielu graczy, którzy szukali ekscytującego i szalonego doświadczenia w cyberpunkowym świecie. Szybka rozgrywka polegająca na przecinaniu wrogów monomolekularną kataną podczas wspinania się na kolejne poziomy wieży okazała się całkiem atrakcyjna, a wydawca dostrzegł w niej spory potencjał.

 

 

Przejęcieprawdopodobnie posłużyło jako impuls dla zespołu deweloperskiego, a rezultatem jest ogłoszenie mapy rozwoju, która ujawnia wszystkie treści nadchodzące do Ghostrunner w tym roku. Co cieszy, nie wszystkie treści będą płatne, a gracze otrzymają również kilka darmowych dodatków. Mapa rozwoju zaczyna się od wszystkich funkcji nadchodzących tej wiosny, w tym trybów Kill Run i Photo, jak również uruchomienia Ghostrunner na Amazon Luna. Ale jest jeszcze sporo rzeczy w zanadrzu, takich jak mnóstwo paczek z kosmetycznymi przedmiotami, nowe DLC, a nawet możliwość aktualizacji gry do konsol next-genowych jeszcze w tym roku.

 

ghostrunner roadmap

 

Wszystkie te nowości przyczynią się do tego, że Ghostrunner stanie się jeszcze większe i jeśli już jesteś fanem gry lub szukasz gry akcji, która nie skupia się na strzelaniu, to jest to zdecydowanie świetna wiadomość.

Na PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store dostępne jest darmowe demo Ghostrunner. Warto je wypróbować przed zakupem gry, aby przekonać się, czy jest to ten typ gry, którego szukasz. Oczywiście zachęcamy do odwiedzenia naszej porównywarki w celu znalezienia najlepszej ceny zakupu Ghostrunner w dowolnym momencie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

20.44zł
Ghostrunner
Ghostrunner
Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare