Instant Gaming EU
 
 

Gangs of Sherwood udostępnia oryginalną ścieżkę dźwiękową z gry

Gangs of Sherwood udostępnia oryginalną ścieżkę dźwiękową z gry

Twórcy Gangs of Sherwood, NACON i Appeal Studios - tworzący również nadchodzące Outcast 2 - A New Beginning - z przyjemnością udostępniają nowy film prezentujący oryginalną ścieżkę dźwiękową gry. Gra ukaże się 30 listopada na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC.

W tym zakulisowym podglądzie Markus Zierhofer, kompozytor Gangs of Sherwood, ujawnia inspiracje stojące za oryginalną ścieżką dźwiękową nowego wydania. Muzyka w grze oferuje atmosferę science-fantasy, łącząc średniowieczne i współczesne aspekty, co jest zgodne ze światem Gangs of Sherwood.

 

 

Markus nazywa muzykę "dziką jazdą w zniekształconej średniowiecznej scenerii".

"Osiągnęliśmy to dzięki wykorzystaniu starych instrumentów, takich jak skrzypce Stroh czy lira korbowa, których dźwięki zostały zniekształcone, aby uzyskać muzykę w połowie drogi między średniowieczem a bardziej nowoczesną erą" - wyjaśnia Markus Zierhofer. "Upewniliśmy się również, że oryginalna ścieżka dźwiękowa dostosowuje się do akcji w grze. Na przykład, muzyka może być zintensyfikowana poprzez nakładanie warstw, gdy mierzysz się z wieloma wrogami w tym samym czasie lub gdy wskaźnik combo rośnie".

Gangs of Sherwood to fabularna, przygodowa gra akcji dla 1 do 4 graczy z szybką rozgrywką i wysoką regrywalnością w wyreżyserowanym świecie opartym na legendzie Robin Hooda. Wykorzystując moce Kamienia Filozoficznego, armie Szeryfa z Nottingham zbudowały niewyobrażalną potęgę i uciskają ludność Anglii bardziej niż kiedykolwiek. W wyjątkowej naukowo-fantastycznej wersji legendy o Robin Hoodzie, gra oferuje wybuchową walkę, spektakularne kombinacje i rozgrywkę kooperacyjną dla fanów epickich bitew i wyzwań w oszałamiających środowiskach.

W zeszłym miesiącu firma Nacon udostępniła film zawierający wszystko, co trzeba wiedzieć o rozgrywce w Gangs of Sherwood.

 

 

Gracze mogą wcielić się w czterech kultowych bohaterów z legendy o Robin Hoodzie, którzy przewodzą rebelii. Lady Marion, córka szeryfa i doświadczona zabójczyni; Brat Tuck, mnich i uzdrowiciel; Mały John, wojownik ze stalową pięścią; oraz słynny łucznik Robin z Locksley. Wszystkie postacie mają własne style rozgrywki i szeroki zakres unikalnych i konfigurowalnych umiejętności. W miarę postępów odblokowujesz nowe kombinacje i fragmenty, które pozwalają ci wykonywać coraz potężniejsze i bardziej spektakularne kombinacje.

Gangs of Sherwood ukaże się 30 listopada na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC. Chociaż w grę można grać solo od początku do końca, została ona zaprojektowana jako doświadczenie kooperacyjne. Jeśli więc chcesz zagrać ze znajomym, sprawdź naszą porównywarkę najlepszych ofert na Gangs of Sherwood i wejdź po cichu do gry. 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare