F1 23 zadebiutuje w czerwcu

F1 23 zadebiutuje w czerwcu

Seria F1 jest ulubioną serią fanów Mistrzostw Świata F1. Gry F1 odtwarzają oficjalne zawody z niesamowitym poziomem szczegółowości i obejmują wszystkie zespoły i pilotów. Tegoroczne mistrzostwa są bardziej konkurencyjne niż kiedykolwiek dzięki pojawieniu się Aston Martina jako poważnego konkurenta o miejsce na podium, a oczekiwania wobec tego sportu nadal są na szczycie.

Z takim scenariuszem w tle, Codemasters wyda F1 23 w przyszłym miesiącu. Data premiery gry została ujawniona wczoraj wraz z zupełnie nowym filmem, który podkreśla nowości pojawiające się w F1 23.

 

 

Wiele ekscytujących funkcji

F1 23 oferuje spektakularną grafikę, najlepsze wrażenia symulacyjne ze wszystkimi kierowcami i zespołami z bieżącego sezonu oraz dwa nowe tory: Losail International Circuit i Las Vegas Street Circuit. Oczywiście istnieje kilka torów, które zostały pominięte w oficjalnych zawodach w 2023 roku, ale nadal będziesz mógł ścigać się na nich do woli, ponieważ są one uwzględnione jako starsze tory w F1 23.

Społeczność graczy F1 domagała się pewnych funkcji i Codemasters zaimplementowało je w F1 23. Czerwone flagi powracają do wyścigów i mogą radykalnie zmienić ostateczny wynik. Pojawił się także nowy 35% dystans wyścigu, który ucieszy tych, którzy chcieli czegoś dłuższego niż krótki wyścig bez inwestowania dużej ilości czasu. Od strony technicznej F1 23 oferuje szeroki zakres ulepszeń w prowadzeniu i nową fizykę pojazdów, która zapewnia bardziej przewidywalne zachowanie.

W F1 23 powróci tryb fabularny, który został pominięty w poprzedniej odsłonie. W Braking Point będziemy śledzić losy Aidena Jacksona i Devona Butlera jako kolegów z zespołu Konnersport Racing Team, który dąży do zdobycia najwyższego miejsca w mistrzostwach.

 

 

F1 23 szykuje się na wielki powrót kultowej serii tego lata. Data premiery gry zaplanowana jest na 16 czerwca 2023 roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC. Możesz sprawdzić najlepsze oferty na klucze cyfrowe F1 23 dzięki naszej porównywarce przed premierą.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

120.86zł
F1 2023
F1 2023
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare