Evil Genius za darmo na PC

Evil Genius za darmo na PC

Światowa dominacja to powtarzające się marzenie, które przez lata było celem wielu złoczyńców. Każdy był świadkiem jednej z takich prób w filmach, książkach lub grach wideo i chociaż zawsze istnieje bohater, któremu udaje się ich powstrzymać, złoczyńcy nadal wymyślają niegodziwe plany, aby zobaczyć świat leżący u ich stóp. Na szczęście istnieje kilka gier wideo, które odkładają na bok nudę ratowania świata jako małostkowego bohatera, aby dać Ci szansę gry jako wszechmocny złoczyńca. Evil Genius właśnie to robi i dodaje formule dobrą dawkę niegodziwego humoru. To gra symulacyjna, która oddaje do Twojej dyspozycji armię lojalnych stworów, abyś mógł zbudować swoją kryjówkę i zrealizować swój główny plan przejęcia świata.

 

 

Evil Genius pozwala stworzyć własne legowisko i zarządzać nim. Wypełnisz go pułapkami, aby pozbyć się nieprzyjemnych intruzów i zrekrutujesz stwory, które będziesz musiał wyszkolić, zanim wyślesz je, aby rozprzestrzeniały chaos na całym świecie i generowały pieniądze na sfinansowanie Twoich planów dominacji nad światem.

Możesz zdobyć Evil Genius na PC, logując się na swoje konto Steam i łącząc je z kontem Rebellion, które musisz tylko utworzyć, jeśli go nie masz. Gra jest obecnie darmowa, aby uczcić nadchodzącą premierę jej kontynuacji, Evil Genius 2: World Domination, która oferuje nową mechanikę rozgrywki i ulepszoną grafikę, a także oddaje do dyspozycji całą tropikalną wyspę, z której możesz zbudować bazę, o której zawsze marzyłeś. Chociaż nie ma potwierdzonej daty premiery Evil Genius 2: World Domination, gra powinna pojawić się w tym roku.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare