Instant Gaming EU
 
 

Dungeons & Dragons: Dark Alliance wygląda zaskakująco dobrze

Dungeons & Dragons: Dark Alliance wygląda zaskakująco dobrze

Dungeons & Dragons: Dark Alliance to gra akcji rpg, która została zapowiedziana w grudniu 2019 roku za pomocą filmu, który pokazywał legendarną grupę bohaterów walczących z hordami potworów na zaśnieżonym polu bitwy. Ci, którzy są zaznajomieni z Forgotten Realms i powieściami R. A. Salvatore'a, szybko rozpoznali Drizzta Do'Urdena i jego przyjaciół Catti-Brie, Bruenora Battlehammera i Wulfgara. Ale najbardziej imponującą rzeczą w filmie był kąt kamery i niektóre z ruchów postaci, które nadały mu unikalny wygląd, który sprawił, że większość widzów nie wiedziała, czego się spodziewać po grze. Dark Alliance otrzymał wiele krytyki z tego powodu, ale szczerze mówiąc, niewiele wiedzieliśmy o grze, poza tym, że byłaby to kooperacyjna gra akcji RPG.

 

 

Po kilku miesiącach, właśnie dowiedzieliśmy się, że Wizards of the Coast opublikowało nowy film, który daje nam znacznie lepsze spojrzenie na Dungeons & Dragons: Dark Alliance i wydaje się, że jest zupełnie inny niż to, co zostało zasugerowane w pierwszym filmie. Nie możemy być bardziej szczęśliwi z tego powodu.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance pozwoli Ci dołączyć do Drizzta i jego przyjaciół w epickiej przygodzie. Będą oni próbowali obronić Icewind Dale przed inwazją potworów. W grze czekają na Ciebie misje, które możesz wykonać w dowolnej kolejności i będziesz sterować jednym z czterech bohaterów w walkach z potworami takimi jak gobliny, orkowie, mroźne olbrzymy, beholdery, białe smoki i wiele innych. Nawet trzech innych przyjaciół będzie mogło dołączyć do Ciebie w tej przygodzie. Każdy z bohaterów ma swój własny styl gry i umiejętności, które możesz dowolnie dostosowywać do swoich potrzeb. W miarę postępów w grze znajdziesz coraz potężniejszy ekwipunek i odblokujesz więcej umiejętności, które pozwolą Ci stawić czoła groźniejszym przeciwnikom.

 

 

Styl rozgrywki w Dark Alliance przypomina w niektórych aspektach Neverwinter, ale poza tym ma niewiele wspólnego z MMO i wydaje się być bardziej szczegółowy w wielu aspektach. Będziemy musieli poczekać do 22 czerwca, aby móc zagrać w grę na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / S i PC przez Steam.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare