Instant Gaming EU
 
 

Dune: Spice Wars opuści wczesny dostęp w przyszłym tygodniu

Dune: Spice Wars opuści wczesny dostęp w przyszłym tygodniu

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że Funcom angażuje się w różne rodzaje gier, ale kiedy norweski producent gier wideo ogłosił Dune: Spice Wars było całkiem jasne, że wynik zadowoli wielu fanów gatunku 4X. Oczywiście gra została ujawniona po sukcesie najnowszego filmu Diuna, ale gdy tylko fani zobaczyli pierwszy materiał z rozgrywki, gra wyglądała wystarczająco dobrze, aby zasłużyć na szansę. Wydanie gry we wczesnym dostępie kilka miesięcy później potwierdziło, że Dune: Spice Wars oferuje solidne turowe doświadczenie osadzone w Arrakis, które kręci się wokół walki o kontrolę nad produkcją i handlem najcenniejszym zasobem: przyprawą.

Zdominuj Arrakis, by kontrolować przyprawę

Przenosząc się prawie rok do przodu, poznaliśmy datę premiery Dune: Spice Wars, która odbędzie się 14 września na PC. Ogłoszenie to zaskoczyło wszystkich, ale jest bardzo miła wiadomość, ponieważ gra jest już dość popularna wśród fanów serii powieści science fiction Franka Herberta.

 

 

Z kilkoma frakcjami do wyboru, w tym Fremenami, Harkonnenami, Atrydami, Przemytnikami, Corrino i Ecaz, masz wiele różnych opcji, aby osiągnąć dominację na Arrakis. Każda z nich charakteryzuje się unikalnym podejściem do rozgrywki z różnymi sposobami zarządzania zasobami, jednostkami wojskowymi i bonusami, które radykalnie zmienią twoje wrażenia w zależności od tego, którą z nich wybierzesz.

Dune: Spice Wars obsługuje tryb wieloosobowy dla maksymalnie czterech graczy i crossplay. Niezależnie od wybranej platformy, gra zapewnia intensywne wrażenia 4X głęboko inspirowane uniwersum Diuny. Jak zwykle, najlepsze oferty na Dune: Spice Wars na PC są dostępne w naszej porównywarce i nie musisz nawet czekać do 14 września, jeśli chcesz cieszyć się grą, o ile nie masz nic przeciwko graniu w jej wersję we Wczesnym Dostępie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare