Diablo Immortal: monetyzacja denerwuje graczy

Diablo Immortal: monetyzacja denerwuje graczy

Minęło zaledwie kilka dni od premiery nowej gry free-to-play z serii Diablo na PC i platformach mobilnych. Diablo Immortal było bardzo kontrowersyjnym tytułem od czasu jego ogłoszenia na BlizzConie. Na początku nikt nie rozumiał, dlaczego Blizzard miałby zagłębiać się w przestrzeń mobilną z grą Diablo, zamiast skupić się na wydaniu Diablo 4 lub ulepszeniu serii w inny sposób za pomocą DLC lub czegoś podobnego.

Patrząc wstecz, premiera Diablo II: Resurrected wystarczyła, aby społeczność fanów Diablo była zadowolona, ponieważ przywraca do życia najpopularniejszą grę z serii. Diablo 4 nadal pozostaje nieobecne w akcji, a od czasu do czasu otrzymujemy jedynie aktualizacje dotyczące procesu rozwoju, które nie są wystarczające, aby zadowolić społeczność spragnioną większej ilości akcji.

Skandaliczny system monetyzacji

W samym środku tego wszystkiego Blizzard zdecydował się wypuścić Diablo Immortal. Gra przyciągnęła uwagę wielu fanów serii, ponieważ jest darmowa, ale doświadczenie, które oferuje, jest tylko płytką wersją tego, czego gracze mogą doświadczyć w Diablo 3. Jest to zrozumiałe, ponieważ jest to gra pierwotnie zaprojektowana na platformy mobilne, a jej premiera na PC została ogłoszona później. Jednak system monetyzacji wdrożony przez Blizzard grozi zniszczeniem gry dość szybko. Oprócz zwykłej dyskusji na temat pay-2-win, która zwykle dotyczy tego typu gier, pojawiły się już doniesienia, że system klejnotów w Diablo Immortal wymaga wydania ponad 110 000 USD, aby w pełni ulepszyć swoją postać. Jak można sobie wyobrazić, społeczność wyraża obecnie swoje niezadowolenie dość głośno na wszystkich forach.

 

 

Jeśli chcesz zagłębić się w uniwersum Diablo Immortal, ponieważ chcesz dowiedzieć się więcej o części historii, która rozgrywa się między Diablo 2 i Diablo 3, być może nie będziesz musiał wydawać dużo na tę grę. Jeśli jednak szukasz świetnych wrażeń z rozgrywki, istnieją znacznie lepsze opcje. Możesz użyć naszej porównywarki, aby zdobyć Diablo II: Resurrected lub klucz Diablo 3 taniej w dowolnym momencie, a to pozwoli ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, jeśli chcesz w pełni cieszyć się grą.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

105.81zł
Diablo 3
Diablo 3
 • Oficjalna strona : Diablo 3
 • Kategorie : Gry fabularne , Hack & Slash
 • Edytor : Blizzard Entertainment
 • Deweloper : Blizzard Entertainment
 • Tryby : Solo, Multiplayer
 • Data wydania : 15 maja 2012
211.58zł
Diablo 4
Diablo 4
 • Oficjalna strona : Diablo 4
 • Kategorie : Akcja , Przygodowe , Hack & Slash
 • Edytor : Blizzard Entertainment
 • Deweloper : Blizzard Entertainment
 • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
 • Data wydania : 6 czerwca 2023
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare