Diablo Immortal zadebiutuje na PC

Diablo Immortal zadebiutuje na PC

Wygląda na to, że Blizzard zostawił za sobą większość swoich problemów i skupia się teraz na przyszłości. To właśnie można wywnioskować z ostatnich zapowiedzi, które obejmują Dragonflight, nowe rozszerzenie do World of Warcraft. Popularna seria MMORPG nie jest jedyną w centrum uwagi, ponieważ wkrótce pojawi się również beta Overwatch 2. Wygląda na to, że Diablo 4 wciąż ma przed sobą długą podróż, ale jego fani będą mieli coś, co zapewni im rozrywkę w oczekiwaniu. Mowa o Diablo Immortal.

 

 

Kiedy Diablo Immortal zostało zapowiedziane na BlizzConie, zostało przyjęte z mieszanymi uczuciami. Społeczność oczekiwała zapowiedzi nowej odsłony głównej serii, a nie spin-offu na telefony komórkowe. Przenosząc się szybko do dnia dzisiejszego, nastroje fanów uległy zmianie, a potrzeba zastąpienia Diablo 3 jest bardziej zauważalna niż kiedykolwiek. Dlatego też na Diablo Immortal patrzy się z innej perspektywy, zwłaszcza teraz, gdy Blizzard potwierdził, że gra zostanie wydana na urządzenia mobilne i PC tego lata.

Data premiery Diablo Immortal

Premiera Diablo Immortal została zaplanowana na 2 czerwca. Gra jest darmowym MMO RPG akcji, którego fabuła rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Diablo 2 i Diablo 3. Fragmenty rozbitego Kamienia Świata korumpują świat Sanktuarium. Jeśli zostaną zebrane razem, ich moc może wystarczyć do przywrócenia Pana Terroru. Bohaterowie stają do walki z siłami zła, aby temu zapobiec.

 

 

Diablo Immortal to gra pierwotnie zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych, która będzie zawierać sześć różnych klas: Barbarzyńca, Krzyżowiec, Łowca Demonów, Mnich, Nekromanta i Czarodziej. Gracz wybierze jedną z nich i będzie walczył z hordami nowych i starych wrogów na ziemiach Sanktuarium.

Diablo Immortal będzie pierwszą grą free-to-play w serii i przyciągnie uwagę wielu graczy. Będzie to idealne wprowadzenie dla tych, którzy jeszcze nie odkryli tego uniwersum demonów i bohaterów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej porównywarki, aby znaleźć inne gry z serii w najlepszej cenie i zdobyć klucz Diablo 3 na PC już dziś.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

105.81zł
Diablo 3
Diablo 3
 • Oficjalna strona : Diablo 3
 • Kategorie : Gry fabularne , Hack & Slash
 • Edytor : Blizzard Entertainment
 • Deweloper : Blizzard Entertainment
 • Tryby : Solo, Multiplayer
 • Data wydania : 15 maja 2012
211.58zł
Diablo 4
Diablo 4
 • Oficjalna strona : Diablo 4
 • Kategorie : Akcja , Przygodowe , Hack & Slash
 • Edytor : Blizzard Entertainment
 • Deweloper : Blizzard Entertainment
 • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
 • Data wydania : 6 czerwca 2023
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare