K4G BG 4 EN
 
 

Demo 9 Monkeys of Shaolin jest już dostępne

Demo 9 Monkeys of Shaolin jest już dostępne

Nazwa 9 Monkeys of Shaolin może nie brzmi dla Ciebie znajomo, ale po zagraniu w jej demo będziesz miał prawdopodobnie bardzo dobrą opinię o tej grze,zwłaszcza jeśli jesteś fanem gatunku beat 'em up. Ten nadchodzący tytuł indie opracowany przez Sobaka Studio zabierze Cię w góry Chin w epicką przygodę, która przywodzi na myśl porywające historie z klasycznych filmów o sztukach walki. W 9 Monkeys of Shaolin, zagrasz jako chiński rybak Wei Cheng, którego rodzice zostali zamordowani podczas bandyckiego nalotu. Dorastał trenując swoje umiejętności w dziedzinie sztuk walki, aby móc bronić swojej wioski. Niestety, kolejny atak zdarza się podczas połowów na zewnątrz, a gdy wraca, okazuje się, że jego spokojna wioska została zniszczona, a jego ludzie zabici. Wyruszy w podróż w poszukiwaniu zemsty, w której zmierzy się z niezliczoną ilością wrogów, przemierzając cały region.

 

 

Podobnie jak inne gry w tym gatunku, 9 Monkeys of Shaolin oferuje wiele akcji i mnóstwo wrogów do pokonania, ale również ma dość ciekawe podejście do rozwoju Twojej postaci, starając się naśladować ewoluujący proces, który byłby zaangażowany w naukę sztuk walki, aby stworzyć rodzaj systemu progresji. Zaczniesz znając podstawowe ruchy, których nauczyłeś się podczas samodzielnego treningu, a w pewnych momentach historii będziesz miał dostęp do nowych umiejętności i ruchów, które wprowadzą grę na zupełnie nowy poziom, gdy połączysz ją z tymi, które już znasz. Będziesz miał również do dyspozycji kilka drzewek umiejętności, które zwiększą Twoje umiejętności, co zaowocuje wieloma opcjami, jeśli chodzi o walkę i dostosowywanie postaci w 9 Monkeys of Shaolin.

 

 

Masz możliwość wypróbowania wszystkich funkcji w grze 9 Monkeys of Shaolin grając w jej demo, które już teraz jest dostępne za darmo w Steam, Microsoft Store i PlayStation Store. Pełna wersja gry będzie dostępna 16 października.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare