Deathbound, imprezowa gra soulslike, zadebiutuje na konsolach i PC w sierpniu

Deathbound, imprezowa gra soulslike, zadebiutuje na konsolach i PC w sierpniu

Deathbound, innowacyjny soulslike z unikalnym systemem imprezowym, ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S 8 sierpnia, jak ogłosił wydawca Tate Multimedia. Gracze będą mogli zawierać sojusze z poległymi wojownikami za pomocą przełomowego systemu 4-bohaterów i łączyć siły, aby pokonać przerażające stworzenia i wrogów. Deathbound tworzone jest przez Trialforge Studio, brazylijskiego dewelopera składającego się z niewielkiego, 20-osobowego zespołu stojącego za tym ambitnym podejściem do gatunku soulslike. Studio powoli zdobywa uznanie na brazylijskiej scenie indie i stara się zapewnić wysokiej jakości wrażenia z Deathbound.

 

 

Data premiery Deathbound

  • Deathbound pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC 8 sierpnia 2024 roku.

Deathbound, drużynowa gra soulslike, zanurza graczy w surowym świecie, w którym zderzają się wiara i nauka. Przetrwanie nie jest samotną podróżą; chodzi o przeciwstawienie się śmierci i objęcie Ziêminal poprzez tworzenie sojuszy z poległymi wojownikami. Dzięki dynamicznemu systemowi 4 bohaterów, gracze mogą płynnie przełączać się między postaciami w ogniu walki, zapewniając przetrwanie dzięki sile pracy zespołowej.

Dynamika między tymi postaciami znacząco wpływa na rozgrywkę, prowadząc do różnych wyników i efektów statusu w zależności od ich działań. Na przykład, połączenie postaci z Kościoła Śmierci i Kultu Życia - dwóch przeciwstawnych frakcji w narracji - spowoduje konflikt i wywoła odpowiednie efekty walki. I odwrotnie, połączenie poległych wojowników o podobnych przekonaniach może przynieść potężne premie bojowe, idealne do pokonania nieustępliwych wrogów. Pomimo dzielących ich różnic, polegli muszą zjednoczyć się w walce. Ładując wspólny miernik synchronizacji podczas bitew, możesz wyzwolić niszczycielski Morphstrike, który łączy siłę grupy, co jest kluczowe dla pokonania śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników.

Deathbound to soulslike, który nawiązuje do gatunku, ale wnosi do niego swój własny zwrot. W przeszłości inni próbowali tego samego, na przykład Lies of P, jeden z najlepiej przyjętych obecnie soulslike'ów. Kolejną grą, która ukaże się we wrześniu, jest Enotria: The Last Song, soulslike inspirowany włoską kulturą, ale bez stereotypów i szufladkowania. Chociaż gatunek ten może wydawać się przesycony na scenie gier, zawsze jest jedna lub dwie gry, które zaskakują graczy, choć mało prawdopodobne, aby przyćmiły gry FromSoftware.

Deathbound ukaże się jednocześnie na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC za pośrednictwem Steam, GOG i Epic Games Store 8 sierpnia 2024 roku. Chętni do zapoznania się z grą mogą już teraz skorzystać z wersji demonstracyjnej Steam. Możesz również śledzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze oferty na Deathbound i doświadczyć wyjątkowego podejścia do gatunku soulslike.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare