Instant Gaming EU
 
 

Cult of the Lamb spotyka Don't Starve Together w crossoverze

Cult of the Lamb spotyka Don't Starve Together w crossoverze

Choć na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że tworzenie kultu czczącego złe bóstwo nie ma nic wspólnego z przetrwaniem w dziczy, obie aktywności są ze sobą kompatybilne. Deweloperom Klei Entertainment (Don't Starve Together) i Massive Monster (Cult of the Lamb) udało się stworzyć doświadczenie przemawiające do fanów obu gier, aby uczcić pierwszą rocznicę Cult of the Lamb i 10-lecie serii Don't Starve.

Najlepsze z obu światów

Jeśli jesteś fanem Don't Starve Together, zauważysz dodanie wielu przedmiotów związanych z Cult of the Lamb, w tym Korony, którą możesz zdobyć łowiąc ryby w jeziorze oazy. Możesz dać ją Antlionowi, aby uzyskać nowe plany. Ponadto, jeśli zalogujesz się do Don't Starve Together, otrzymasz skórki przedmiotów The Lamb, The Lamb's Blade, Flock's Chest i The Lamb's Reward.

 

 

W międzyczasie gracze Cult of the Lamb będą mogli rekrutować nowego członka do swoich kultów: Webbera. Ten pająkowaty wyznawca pozwoli Ci odblokować nowy tryb rozgrywki, Pokutę, który jest inspirowany mechaniką Don't Starve i wystawi na próbę Twoje zdolności zarządzania i przetrwania. Dostępne są również zupełnie nowe dekoracje, w tym silnik alchemiczny, figurka jelenia, marmurowe drzewo, flaga z głową świni, maszyna naukowa, doniczkowa osłona drzewa i ściana siana.

Cała ta zawartość jest już dostępna jako darmowa aktualizacja w odpowiednich grach na wszystkie platformy. Oczywiście, jeśli jeszcze nie odkryłeś tych gier, możesz znaleźć najlepsze oferty na klucze cyfrowe Cult of the Lamb Don't Starve Together za pomocą naszej porównywarki. Świetna zabawa jest gwarantowana, niezależnie od tego, czy wolisz rozpocząć wyjątkową przygodę przetrwania, czy zostać najwyższym kapłanem złego kultu zwierząt.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare