Children of Morta otrzymuje nową postać w bezpłatnej aktualizacji

Children of Morta otrzymuje nową postać w bezpłatnej aktualizacji

Children of Morta to jedna z najlepszych ostatnio wydanych gier typu roguelike. Dzięki grafice w stylu pixel art gra opowiada historię rodziny Bergson. Ci odważni wojownicy, jako opiekunowie góry Morta, dość długo bronili góry, a teraz muszą zmierzyć się z nowym zagrożeniem, które zaatakowało ich ojczyznę, zepsucie, zła siła, która mutuje wszystko, czego dotyka, obracając górę w bardzo ciemne i niebezpieczne miejsce. Children of Morta to gra akcji typu RPG, w której wcielisz się w różnych członków rodziny Bergson. W grze dostępnych jest kilka postaci, każda z własnym stylem gry, bronią i zdolnościami.

 

 

Z generowanymi proceduralnie lochami do eksploracji i ekscytującą fabułą, Children of Morta ma więcej niż wystarczającą ilość treści, abyś był zajęty przez chwilę, ale twórca Dead Mage właśnie wydał bezpłatną aktualizację, która dodaje między innymi nową postać do gry. Wydaje się być bardzo interesującą postacią.

“Apan – znana w swojej ojczyźnie jako Matka Klanu – came from the far north of Mount Morta. przybyła z dalekiej północy góry Morta. Jest równie wykwalifikowana w zapewnianiu niezbędnego wsparcia towarzyszom na polu bitwy, ponieważ ma ona mocne berło. Zasięg jej broni sprawia, że Apan idealnie nadaje się do zadawania śmiertelnych ciosów na średnim dystansie, jej specjalna umiejętność Asva Pulse sprawia, że przeciwnicy są zanurzeni w pyle, a jej zaklęcia obejmują duży obszar działania. W obronie, wszyscy Bergsonowie mogą skorzystać z wiedzy medycznej Apany, ponieważ zwiększa ona także efekty mikstur leczących, a nowa mechanika pozwala rodzinie zyskać tarcze z przedmiotów, umiejętności i zdolności Szału Apany. Mówiąc najprościej, obecność Apany sprawia, że wszyscy są silniejsi, szczególnie w bitwie”.

 

 

Aktualizacja dodaje także określone runy do użycia przez Apany i 9 nowych przerywników fabularnych, a także kilka poprawek błędów. Możesz pobrać ją za darmo w dowolnym momencie, jeśli posiadasz Children of Morta. Pamiętaj, że jeśli jeszcze go nie masz, możesz znaleźć najlepszą cenę na zakup w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare