Instant Gaming EU
 
 

Blasphemous dostanie darmowe DLC w przyszłym miesiącu

Blasphemous dostanie darmowe DLC w przyszłym miesiącu

Sierpień staje się wspaniałym miesiącem dla gier wideo, z dużą ilością zaplanowanych na niego premier. Wśród nich znajdziemy pierwszy DLC dla Blasphemous, który został ogłoszony wczoraj podczas imprezy Day of the Devs, która odbyła się po Summer Game Fest. Team 17 ujawnił, że The Stir of Dawn zostanie wydany jako darmowy DLC dla action-platformera 2D stworzonego przez The Game Kitchen, Blasphemous. Rozszerzenie będzie zawierało wiele nowości i ważnych zmian w grze.

 

 

Po pierwsze, gracze, którzy ukończyli kampanię będą mogli kontynuować grę w Blasphemous w trybie Nowa Gra+ zwanym True Cavalry, który będzie wyzwaniem dla graczy o znacznie większym stopniu trudności. Znajdą oni także nowych bossów do pokonania i nową mechanikę walki, jak kontrataki, które zmienią sposób, w jaki grasz w Blasphemous, dając Ci więcej możliwości w walce. Stir of Dawn będzie również zawierać nowy system pokuty, który pozwoli Ci wybrać grupy stałych modyfikatorów, które będą miały wpływ na Twoją postać, aby gra była jeszcze bardziej wymagająca, coś jak poziomy Mayhem w Borderlands 3. DLC zawierać będzie również szereg modyfikacji, ulepszeń wizualnych i nowych obszarów, które sprawią, że rozgrywka stanie się jeszcze trudniejsza. Na koniec, gracze będą mieli możliwość grania w grę w języku hiszpańskim, dzięki zaktualizowanej wersji dubbingowej.

 

 

Blasphemous miksuje platformówki z mechaniką hack i slash i łączy je z mroczną fabułą, aby dostarczyć całkiem satysfakcjonujących wrażeń. Pozwala na śledzenie historii The Penitent One, jak stara się znaleźć sposób na ucieczkę od wiecznego potępienia w przeklętym świecie Cvstodia. DLC Stir of Dawn tylko go ulepszy i otrzymasz go za darmo 4 sierpnia na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

16.68zł
Blasphemous
Blasphemous
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare