Instant Gaming EU
 
 

Beta Mortal Shell jest otwarta dla wszystkich

Beta Mortal Shell jest otwarta dla wszystkich

Jest całkiem prawdopodobne, że nie słyszałeś wcześniej o Mortal Shell, ale dokładnie odwrotnie będzie, jeśli mówimy o Dark Souls. Cold Symmetry wydaje się świetnie radzić sobie z rozwojem swojej nadchodzącej gry akcji role-playing i ogłosili, że beta Mortal Shell jest teraz otwarta dla każdego, ze względu na duże zainteresowanie. Gra ma klimat, który wszyscy fani serii Dark Souls rozpoznają i będą się w nim czuć bardzo znajomo. Oczywiście nie jest to ta sama gra, historia jest inna, grafika jest inna i tak dalej, ale Mortal Shell nadal przypomina gry stworzone przez From Software, a my musimy powiedzieć, że robi to w bardzo dobry sposób.

 

 

Nie możemy skomentować ostatecznego statusu Mortal Shell, ponieważ gra jest obecnie w fazie beta, więc będzie potrzebowała trochę czasu, zanim będzie gotowa do wydania. Mimo to, doświadczenie z grą jest w tej chwili dość solidne i można ją wypróbować samemu, ponieważ każdy może już teraz uzyskać dostęp do bety. Aby wziąć w niej udział, wystarczy odwiedzić stronę gry w Epic Games Store i zapisać się do wersji beta, co oczywiście można zrobić za darmo.

 

 

Gra wydaje się być tak trudna jak Dark Souls, więc przygotuj się na częstą śmierć i na opanowanie różnych rodzajów broni i stylów walki, które możesz wykorzystać w Mortal Shell, jeśli chcesz przeżyć, gdy walczysz z niesamowicie wyglądającymi wrogami, którym będziesz musiał stawić czoła. Jeśli lubisz Mortal Shell i chcesz porównać go z grą From Software, powinieneś odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze ceny zakupu którejkolwiek z gier Dark Souls. 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare