Beta Mortal Shell jest otwarta dla wszystkich

Beta Mortal Shell jest otwarta dla wszystkich

Jest całkiem prawdopodobne, że nie słyszałeś wcześniej o Mortal Shell, ale dokładnie odwrotnie będzie, jeśli mówimy o Dark Souls. Cold Symmetry wydaje się świetnie radzić sobie z rozwojem swojej nadchodzącej gry akcji role-playing i ogłosili, że beta Mortal Shell jest teraz otwarta dla każdego, ze względu na duże zainteresowanie. Gra ma klimat, który wszyscy fani serii Dark Souls rozpoznają i będą się w nim czuć bardzo znajomo. Oczywiście nie jest to ta sama gra, historia jest inna, grafika jest inna i tak dalej, ale Mortal Shell nadal przypomina gry stworzone przez From Software, a my musimy powiedzieć, że robi to w bardzo dobry sposób.

 

 

Nie możemy skomentować ostatecznego statusu Mortal Shell, ponieważ gra jest obecnie w fazie beta, więc będzie potrzebowała trochę czasu, zanim będzie gotowa do wydania. Mimo to, doświadczenie z grą jest w tej chwili dość solidne i można ją wypróbować samemu, ponieważ każdy może już teraz uzyskać dostęp do bety. Aby wziąć w niej udział, wystarczy odwiedzić stronę gry w Epic Games Store i zapisać się do wersji beta, co oczywiście można zrobić za darmo.

 

 

Gra wydaje się być tak trudna jak Dark Souls, więc przygotuj się na częstą śmierć i na opanowanie różnych rodzajów broni i stylów walki, które możesz wykorzystać w Mortal Shell, jeśli chcesz przeżyć, gdy walczysz z niesamowicie wyglądającymi wrogami, którym będziesz musiał stawić czoła. Jeśli lubisz Mortal Shell i chcesz porównać go z grą From Software, powinieneś odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze ceny zakupu którejkolwiek z gier Dark Souls. 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare