Eneba COM
 
 

Batman: Arkham Trilogy będzie grywalne na Nintendo Switch

Batman: Arkham Trilogy będzie grywalne na Nintendo Switch

Nintendo Switch nie jest zwykłą konsolą japońskiej firmy, a zakres gier, w które można na niej grać, znacznie przewyższa jej poprzedników. Fani wszystkiego, co związane z Nintendo, są zbyt przyzwyczajeni do grania w gry stworzone przez japońską firmę prawie wyłącznie na jej konsolach, ale tak nie jest w przypadku Switcha, na którym można znaleźć wiele innych. Tak jest w przypadku Batman: Arkham Trilogy, kompilacji jednych z najlepszych gier z udziałem zamaskowanego łowcy, która wkrótce będzie dostępna na hybrydową konsolę Nintendo.

Mroczny rycerz walczy również na Switchu

Rocksteady i Nintendo ogłosiły, że nowa kompilacja pojawi się jesienią tego roku i będzie zawierać więcej treści niż jej poprzednia wersja na inne platformy. Batman: Arkham Trilogy będzie zawierać trzy arcydzieła, które uczyniły serię wielkim hitem: Batman: Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Knight. Oprócz trzech pełnych gier, kompilacja będzie również zawierać całą zawartość wydaną po premierze tych gier na innych platformach, w tym DLC, przedmioty kosmetyczne i nie tylko.

 

 

Fani zauważą, że brakuje jednej z najlepszych gier o Batmanie wszechczasów. Głównym powodem, dla którego Batman: Arkham Origins nie został uwzględniony w Batman: Arkham Trilogy na Nintendo Switch, jest fakt, że Rocksteady nie stworzyło tej gry. W każdym razie, jeśli sprzedaż nowych kompilacji będzie dobra, być może w przyszłości doczekamy się wersji na Switcha.

Batman: Arkham Trilogy będzie dostępne jeszcze w tym roku na Nintendo Switch, a najlepsze ceny znajdziecie w naszej porównywarce. Jeśli nie jesteś fanem Nintendo, równie dobrze możesz sprawdzić najlepsze oferty na Batman: Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Knight na inne platformy. Są one warte każdego grosza.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare